Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yıkamak için balkona oldu! Gördüğü manzarayla şoka girip, polise ihbar etti

Antalya’daki olay, cumartesi günü gece saatlerinde Gülveren Mahallesi 3734. Sokak üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, gece geç saatlerde yoldan geçen kimliği belirsiz kişi ya da kişiler, rastgele sağa sola ateş etti. Bu sırada magandaların silahından çıkan saçmalar, sokak üzerinde bulunan 4 katlı apartmanın 3’üncü katının panjuruna isabet etti.

2

BALKON PANJURU DELİK DEŞİK OLDU

Onlarca saçmanın panjuru delik deşik ederek balkon tavanına sıçradığı görüldü. O sırada balmeselen hemen yanında bulunan odada uyuyan yaşlı kadın ise büyük korku yaşadı.

1

GÖRÜNCE DEHŞETE KAPILDI

Sabah yıkamak için balmeselena çıkan ve gördükleri karşısında dehşete düşen ev sahibi Zöhre Yozgat ise durumu hemen polise bildirdi. İhbarın ardından olay konumine gelen suç araştırma ekipleri ve olay konumi inceleme ekipleri, incelemelerde bulundu. Ekipler, şahısların yakalanması için çalışma start verttı.

3

“ÇOCUĞUMUZ, YAŞLILARIMIZ VAR; ARTIK BIKTIK BUNLARDAN”

Yaşadıklarını anlatan Zöhre Yozgat, “Yaşlı annem vardı evde, silah seslerini o duyuyor. Biz de evdeydik ama sesleri duymadık. Korkarak uyanmış. Sabah kalktığında bize silah sesi ile uyandığını söyledi. Ben, ’egzoz patlamasıdır’ dedim. Ben balmesele yıkamak için girdiğimde o manzara ile karşılaştım. Her konum delik deşik olmuş. Bu silah sıkma olaylarında sık sık yaşıyoruz ve komşular olarak rahatsızız. Çocuğumuz, yaşlılarımız var; artık bıktık bunlardan” dikonumek tepki gösterdi.

4

5

6

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Arkadaşına hayatının şokunu yaşattı, 400 bin lirayı eğlencede yediArkadaşına hayatının şokunu yaşattı, 400 bin lirzamani eğlencede yedi
Siyaset kulisleri bu görüşmeye kilitlendi, yeni aday...Siyaset kulisleri bu görüşmeye kilitlendi, yeni aday…
MHP'den dikkat çeken açıklama: Salı gününü bekleyin!MHP’den dikkat çeken konuşma: Salı gününü bekleyin!