Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yolda yürürken seken kurşun gözünden etti! Dehşet anları kamerada

Dehşete düşüren olay, 30 Eylül’de saat 20.30 sıralarında Uzun Sokak’ta meydana geldi. Gökhan Karadeniz, iş konuminin önünde duran Uğur Çakır’a tabanca ile ateş etti. Çakır bacağından yaralanırken, seken kurşunlardan biri, Gümüşhane Orman İşletme Müdürlüğü Tarsundağı Orman İşletme Şefi Orman Mühendisi Onur Mert’in yüzüne isabet etti.

e1f27376b87c36357d2c271ab9da62d2

Çakır ve Mert, kanlar içinde yığılırken, şüpheli kaçtı. İhbarla olay konumine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk müdahale devamındası yaralılar, hastaneye ktopladırılıp, tedaviye edildi.

01

YENİ GÖRÜNTÜ

Trabzon’a gezmek için gelen Onur Mert’in vurulduğu anlar, iş konuminin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde; sokakta yürüyen Mert’in bir anda yüzünü tutarak yığıldığı, silah sesleri üzerine kalabalığın sokakta panikle kaçıştığı anlar konum topladı.

02

Öte yandan Gökhan Karadeniz’in Uğur Çakır’a ateş ettiği anlara ilişkin yeni güvenlik kamerası kzamanıtları ortaya oldu. Görüntülerde; şüphelinin belinden çıkardığı tabanca ile Çakır’ın ayağına doğru ateş ettiği, ardından ise kaçtığı görülüyor.

03

Kaçan Gökhan Karadeniz, polisin takibi en yeniucu silahıyla birlikte yakalandı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Karadeniz, ‘kasten yaralama’ suçundan tutuklandı.

05

GÖZÜNDEKİ KURŞUN ÇIKARILACAK

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi’nde tedavi gören Onur Mete’nin ise sol gözünü kaybettiği belirtildi. Operasyona alınan Mert’in göz bütünlüğünün korunması için çalışıldığı öğrenildi. Mert’in sevk edileceği Ankara’da bir dizi ameliyat ile gözün arka kısmında kalan kurşunun çıkarılacağı bildirildi.

e8b70cbb6b189bd7ef57018bdb591597

‘EN AĞIR CEZAYI ALMASINI İSTİYORUZ’

Onur Mert’in ablası Arzu Mert Şimşek, “Hayati tehlikesi yok ama kurşun gözünün arkasında olduğu için tedavimiz uzun sürecek. Tedavi için Ankara’ya gitmemiz gerekecek. Daha büyük bir merkeze gitmemiz gerekiyor, burada bu tedavi yapılmıyor. Kardeşim bugün itibarıyla psikolojik destek alıyor. Başına gelen olay, ufak bir yaralanma değil. Bizce tamamen cinayete teşebbüs diye nitelendirilip, içerideki şahsın en ağır cezzamanı almasını istiyoruz” dedi.

e3f7893add1785ea2b681630a0d255b0

Olzamanın en yeniuna görecek şekilde takipçisi olacaklarını ifade eden Şimşek, “Kardeşim, şu an göz bütünlüğünü sağlamak için bir ameliyat geçirdi. Kurşun, gözün arkasında bir konumde. Bu cerrahi müdahale Türkiye’de szamanılı merkezde yapılıyor. Kardeşimi daha büyük bir merkeze sevkini alacağız. Şu anda gözünün görme kısmı ile alakalı pek umutlu değiliz” diye meseleştu.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Görüntüler tepkiye yol açmıştı! MSB'den açıklama: Görevden alındılarGörüntüler tepkiye yol açmıştı! MSB’den konuşma: Görevden edildilar
Tam 350 milyon yıllık: Gelin bir sonuca bağlayınTam 350 milyon yıllık: Gelin bir en yeniuca bağlzamanın
İş kadınına akılalmaz tuzak! Başına geleni anlayınca şoke olduİş kadınına akılalmaz tuzak! Başına geleni anlzamanınca şoke oldu