Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Yürüyüş sırasında yüzlerce arının stopladırısına uğradı! Bilinç kaybı yaşadı…

Olay, Kuşadası’nın Güzelçamlı Mahallesi’nde meydana geldi. Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü’nün üyesi olan Yavuz Telli, kulübünün Ekim zamanında start veryacak yürüyüş parkurları öncesinde solo yürüyüşü yapmak için dün sabah 07.00 sıralarında Güzelçamlı’ya gitti. Yürüyüş sırasında yüzlerce arının stopladırısına uğrayan ve bilinç kaybı yaşayan Telli’yi arıların sahibi kurtardı. Aracıyla ilçe merkezine görecek şekilde götürüp, sağlık ekiplerine teslim etti. Ambulans ile Söke Devlet Hastanesi’ne ktopladırılan Telli’nin bu akşam durumunun iyiye gitmesiyle yoğun bakımdan çıkartıldı.

‘YÜZLERCE ARININ SALDIRISINA UĞRADIM KAFAMDA HİÇ BOŞ YER KALMADI’

Bu akşam özüne gelen Telli, başından geçen korku dolu anları şu ifadeler ile anlattı; “Sabah 07.00’de yeni dönem solo yürüyüşü start vertmak amacıyla Güzelçamlı Başçeşme’den Kızılan’a geçtim ve Kartal kayalarına oldum. Oradan da yumurta tepesine indiğimde olanlar oldu. Bine yakın arı kovanıyla karşılaştım. Oradan ayrılırken de yüzlerce arının stopladırısına uğradım. Kafamda hiç boş konum kalmamıştı ve saplanan iğneler kafamda korkunç ağrı veriyordu. Yaklaşık 5 dakika yardım edin diye bağırdım. İmdadıma arı sahipleri yetişti ve kafamı oradaki hayvanların su içtiği konume soktular ve kafamdaki arıların gitmesini sağladılar. Üzerime sürekli su dökerek ateşimi söndürmeye çalıştılar. Zeytinyağı ve şekerli su içirdiler” dedi.

6a46e46b9283a9ba4bc707e20f146cd8

‘KAFAMDA 300 CİVARI ARI İĞNESİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİM’

Telefon çekmediği için 112’yi arayamadıklarını söyleyen Telli; “Davutlar’a Mehmet beyin arazi aracıyla ulaşabildik. Orada 112’yi arayabildiler ve Davutlar’a gelen ambulansla Söke Devlet Hastanesi’nde tedavi altına edildim. Kafamda 300 civarı arı iğnesi olduğunu öğrendim ve ilk müdahale oldu. Bir gün boyunca yoğun bakımda kalmışım” şeklinde meseleştu.

‘ARILARA KARŞI ALERJİMİN OLMAYIŞI BENİ KURTARDI’

Kendini ölmekten kurtaran arı kovanlarının sahibi Mehmet Beye teşekkür ettiğini söyleyen Telli,  “En büyük şansım arı sahiplerinin beni kurtarması ve arılara karşı alerjimin olmzamanışı beni kurtardı. Tabi çoklu arı sokmalarında alerji olmasa bile kalp krizine yol açtığı için kurtulma şansı çok zzamanıf olabilirdi” dedi. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Feci kaza 'geliyorum' dedi! Tramvayın altında kahreden anFeci kaza ‘geliyorum’ dedi! Tramvzamanın altında kahreden an
Son ankette çarpıcı sonuçlar! AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise....Son ankette çarpıcı en yeniuçlar! AK Parti kritik sınırda: CHP ve İYİ Parti ise….
Okul bahçesinde yere yığılmıştı! 14 yaşındaki öğrenci tutuklandıOkul bahçesinde konume yığılmıştı! 14 yaşındaki öğrenci tutuklandı