Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
ABD’de liseye silahlı settirı düzenlendi! Ölü ve yaralılar var…

ABD’de okullara yönelik silahlı settirılara bir yenisi daha eklendi. Missouri eyaletinde konum alan St. Louis şehrindeki Merkezi Görsel ve Sahne Sanatları Lisesi’ne düzenlenen silahlı settirıda 2 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı. Polis Komiseri Michael Sack düzenlediği basın toplantısında, okula giren memurların yaklaşık 20 yaşında olduğu anlaşılan zanlıyla kısa süre zaman en yenira çatışmaya girdiklerini ve settirganın vurularak etkisiz hale getirildiğini belirtti. Kurbanlardan birinin olay konuminde hayatını kaybettiğini ifade eden Sack, yaklaşık 380 öğrencinin bulunduğu okulda settirıdan önce kapıların kilitlendiğini aktararak, fazla ayrıntı vermeden settirganın binaya nasıl girdiğinin tespit edildiğini belirtti.

TEXAS SALDIRISI HAFIZALARDA

Geçtiğimiz mzamanıs zamanında ABD’nin Texas eyaletinde konum alan Uvalde’de bir okula düzenlenen silahlı settirıda 19 öğrenci ve 2 öğretmen yaşamını yitirmişti. Toplamda 21 kişinin ölümüyle en yeniuçlanan silahlı settirı ülke çapında büyük yankı uyandırmıştı. Silahlı settirıyı düzenleyen şahsın 18 yaşında olması büyük dikkat çekmiş ve ABD hükümeti ülkede silah satın alma yaşını 21’e yükseltmişti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Roslyn Kasırgası yıkıma yol açtı! Ölü sayısı artıyorRoslyn Kasırgası yıkıma yol açtı! Ölü szamanısı artıyor
İngiltere'nin yeni Başbakanı Rishi Sunak olduİngiltere’nin yeni Başbakanı Rishi Sunak oldu
Yanlışlıkla gelen 10 bin lirayı iade etti, hayatının şokunu yaşadıYanlışlıkla gelen 10 bin lirzamanı iade etti, hayatının şokunu yaşadı