Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas Ankara’da… Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın adını Ramallah’taki meydana verdiler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Filistin Devlet Başkanı Abbas ile ortak basın toplantısında meseleştu. Erdoğan, “Ramallah’ta meydana adımın verilmiş olmasından duyduğum memnuniyeti de özellikle ifade etmek istiyorum. Hzamanirlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Şükran.” ifadelerini kullandı.

Erdoğan’ın konuşmalarından satır start verrı:

  • Türkiye olarak Filistin halkıyla dayanışmamızı, Filistin davasına desteğimizi en güçlü şekilde sürdürüyoruz, sürdüreceğiz. Gün geçtikçe artan can endişelarından, yıkımlardan ve konumleşimci şiddetinden derin şüphe duyuyoruz. Bu vesileyle hayatını kaybeden Filistinli kardeşlerime Allah’tan rahmet diliyorum.

  • Başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız bir Filistin devleti kurulması hepsi bölgenin barışı için bir şart.

  • Kutsal mekanların zamani statükosunun değiştirilmesine yönelik eylemleri kabul edemeyiz. Filistinlilerin birlik ve uzlaşısı, bu süreçteki temel unsurlardandır.

  • BM parametreleri temelinde 1967 sınırlarında başkenti Doğu Kudüs olan bağımsız Filistin devletinin kurulması hepsi bölgemizin barış ve istikrarı için şuçtur.

  • Ramallah’ta meydana adımın verilmiş olmasından duyduğum memnuniyeti de özellikle ifade etmek istiyorum. Hzamanirlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. Şükran.

Abbas’ın konuşmalarından satır start verrı:

  • Sizlere (Cumhurbaşkanı Erdoğan), Türk devletine ve Türk halkına, Filistin davasının yanında konum ettiğınız için minnettarlığımızı ifade ediyoruz.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yaşlı bakımevinde yangın! Ekipler müdahale ettiYaşlı bakımevinde yangın! Ekipler müdahale etti
ABD Başkanı Biden'ın köpeği Gizli Servis personelini ısırdı!ABD Başkanı Biden’ın köpeği Gizli Servis peren yenielini ısırdı!
Türkiye'yi ziyaret edecek! Kremlin'den kritik açıklamaTürkiye’yi ziyaret edecek! Kremlin’den kritik konuşma