Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Binance 7 İşlem Çiftini Marjinden Delist Ediyor

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, 7 altcoin’in BUSD paritesini izole marjin işlemlerden delist edeceğini açıkladı.

Binance 25 Temmuz Salı günü ettiğı resmi konuşmada, Nervos Network (CKB), Shentu (CTK), aelf (ELF), ForTube (FOR), PERL.eco (PERL), SKALE (SKL) ve Unifi Protocol DAO (UNFI) BUSD paritelerini izole marjin işlemlerden delist edeceğini duyurdu.

Açıklamaya göre Binance CKB, CTK, ELF, FOR, PERL, SKL ve UNFI’nin BUSD paritesi için izole marjin borçlanmasını 26 Temmuz güninde askıya alacak. Ardından TSİ 3 Ağustos saat 09.00’da hepsini kapsayan açık pozisyonlar otomatik olarak en yenilanılacak ve kişisilara doğrudan ödeme yapılacak.

Binance, hepsini kapsayan bu işlemlerden zaman en yenira bekleyen hepsini kapsayan emirleri iptal edecek ve CKB/BUSD, CTK/BUSD, ELF/BUSD, FOR/BUSD, PERP/BUSD, SKL/BUSD ve UNFI/BUSD işlem çiftlerini izole marjin işlemlerden ödünç alınabilir varlık olarak ktopladıracak.

Söz meselesu altcoinlerin marjin işlemlerde başka pariteleri de bulunduğu için en yeni güncelleme tamamen delist edildiği anlamına gelmiyor.

Binance üzerinden %20 indirimli işlem yapmak için buradan üye olabilirsiniz.