Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
AK Partili Elitaş’tan dikkat çeken konuşmalar! ‘Bir kırgınlık var, kızgınlık var AK Parti’ye karşı’

AK Partili Elitaş’ın ekonomi ve partisine ilişkin konuşmalari dikkat koydu. AK Parti’ye kızgınlık olduğunu dile getirdikten devamında bunun nedenini ekonomik sıkıntılara bağlayan Elitaş, meseleşmasının devamında “AK Partili arkadaşlar o görecek şekilde sitem ediyorlar ki… ‘Ya niye böyle yapıyorsunuz’ diye üzüntülerini ifade ediyorlar” duyurusında bulundu.

“BİZİM GİBİ ÜLKELERE ETKİSİ DAHA YÜKSEK OLUYOR”

Elitaş, TV1 kanalında katıldığı programda gündeme ilişkin değerlendirmelerini paylaştı. Küresel çapta bir ekonomik kriz yaşandığına dikkat çeken Elitaş, şunları söyledi:

“Şu anda bir kırgınlık var, bir kızgınlık var AK Parti’ye karşı. Ekonomik sıkıntılardan kaynaklı ‘Niye böyle?’ diyenler var. Ama böyle global bazdaki bir ekonomik sıkıntı ne zaman oldu bilmiyorum ama herhâlde 70’lerde petrol kriziyle ortaya çıkan bir sıkıntıydı. O zaman çok önde olan Adalet Partisi’ni ikinci parti haline getirmişti, tek başına iktidardan almıştı. Fakat 1929 buhranından daha ileri bir ekonomik krizle karşı karşıya dünya. Bizim gibi ülkelere etkisi daha en çok oluyor.”

“AK PARTİLİ ARKADAŞLAR SİTEM EDİYOR”

Elitaş meseleşmasını şöyle sürdürdü:

“Bu sıkıntıya rağmen Szamanın Recep Tayyip Erdoğan’ın tek alternatif olması, Cumhur İttifakı’nın tek güvenilir odak olması önümüzdeki süreçte sandık başına gidecek vatandaş sağduyusunu yapacak. Bizimle birlikte yürüyen AK Partili arkadaşlar o görecek şekilde sitem ediyorlar ki… ‘Ya niye böyle yapıyorsunuz’ diye üzüntülerini ifade ediyorlar.”

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandıAtama en yeniuçları Resmi Gazete’de yzamanımlandı
Dünya İstanbul'da imzalanan anlaşmayı konuşuyor! Beyaz Saray'dan Türkiye'ye tahıl koridoru teşekkürüDünya İstanbul’da imzalanan anlaşmzamanı meseleşuyor! Beyaz Saray’dan Türkiye’ye tahıl koridoru teşekkürü
Mersin'de feci kaza! 4 kişi hayatını kaybetti...Mersin’de feci kaza! 4 kişi hayatını kaybetti…