Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Binance 3 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor ve Ethereum Ağ Yükselmesini Destekliyor

Dünyanın en büyük işlem hacmine sahip kripto para borsası Binance, 3 yeni işlem çifti listeleyeceğini ve Ethereum (ERC20) ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu.

Binance, 23 Haziran Perşembe günü uyguladığı duyuruda platformda 3 yeni işlem çifti listeleyeceğini duyurdu. Binance ekleyeceği işlem çiftleri ile Gifto (GTO), Synthetix Network (SNX), Wrapped Bitcoin (WBTC) ve Ethereum (ETH) sahiplerine yeni alım-satım fırsatları tanıyacak.

Açıklamaya göre yatırımcılar 24 Haziran Cuma TSİ 13:00‘dan işe koyulyarak GTO/BUSD, SNX/ETH ve WBTC/BUSD işlem çiftleri ile alım-satıma işe koyulyabilecek.

Binance Ethereum ağ yükseltmesini destekliyor

Binance buna ek uyguladığı bir başka duyuru ile Ethereum ağ yükseltmesini destekleyeceğini duyurdu. Açıklamaya göre ağ yükseltmesi 15.050.000 Ethereum blok en çokliğinde gerçekleşecek. Binance buna ek kişisilara referans olması için yükseltmenin 29 Haziran zamaninde TSİ yaklaşık olarak saat 13:43‘de işe koyulyacağını söyledi.

Ağ yükseltmesi sebebiyle ETH ve ERC-20 tokenları için yatırma ve çekme işlemleri 29 Haziran saat 12:43‘den işe koyulyarak askıya alınacak. ETH ve ERC-20 tokenlarının alım-satım işlemleri ise yükseltmeden etkilenmeyecek.

Yükseltilen ağ en yeniuçlı hale geldiğinde ETH ve ERC-20 tokenları için yatırma ve çekme işlemleri yeniden işe koyultılacak.

Ayrıca hesaplarında ETH ve ERC-20 tokenlarına sahip bulunan kişisilar için ilgili hepsi teknik gereksinimleri Binance ardlenecek.