Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Daha önce böylesini görmediniz! Seyir halindeki araçtan sarktı başka araca settirdı

Basın Ekspres yolunda otomobilin içinde bulunan bir şahıs, seyir halinde olan başka bir otomobil sürücüsüne camdan sarkarak settirdı. Yaşanan ilginç anları başka bir sürücü cep telefonu kamerasıyla görüntüledi.

2

KAZAYA DAVETİYE ÇIKARDI

Olay, akşam saatlerinde Basın Ekspres yolunda yaşandı. Bir trafik magandasının kullandığı otomobilin içinde bulunan bir şahıs, seyir halindeyken henüz bilinmeyen bir nedenle başka bir otomobilin önüne kırdı. Aracı durduramzamaninca seyir halindeyken otomobilin yanına yaklaşarak camdan sarkan şahıs, araca vurmaya start verdı. Tartışma, seyir halindeyken birkaç dakika devam etti. Trafik magandası, otomobilin önüne kırarak adeta kazaya davetiye çıkardı.

2

Yaşanan ilginç olzamaniysa başka bir otomobil şoförü, cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti. Görüntülerde, otomobilin içinde bulunan bir şahsın camdan sarkarak diğer otomobile vurduğu anlar görülürken, görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eğlence mekanından ayrılmayı reddedince...Eğlence mekanından ayrılmzamani reddedince…
Son seçim anketini canlı yayında paylaştı! Son seçim anketini canlı yzamaninda paylaştı!
'Son evliya' ortalığı karıştırdı! "Ateş böceği gibi dolaşıyoruz"‘Son evliya’ ortalığı karıştırdı! “Ateş böceği gibi dolaşıyoruz”