Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eski eş dehşeti kamerada! Önce vurdu zaman en yenira aracını gasp etti

Dehşete düşüren olay, geçtiğimiz Çarşamba günü saat 01.15 sıralarında Sarıkonum Maden Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre bir süre önce Taner A. (37) ve Seher A. (30) birbirlerinden boşandı. Seher A., bir süre zaman en yenira temizlik görevlisi Yaşar Ç. (42) ile ilişki yaşamaya işe koyuldı. Bunu öğrenen Taner A., telefonda tartıştığı eski eşi, sevgilisi ve arkadaşları kuaför Bedir C.’yi (40) semtteki bir caddeye çağırdı. Tartışmanın ardından taraflar buluşmak için randevulaşarak telefonu en yenilantı. Görüşmenin ardından Seher A., sevgilisi Yaşar Ç. ve arkadaşları Bedir C. ile caddeye gelerek aracını park edip eski kocasını beklemeye işe koyuldı.

AW685717_05

ÖNCE VURDU SONRA KOVALAYIP YAKIN MESAFEDEN BİR DAHA ATEŞ ETTİ

Cadde üzerinde buluşan Seher A. ve Taner A. arasında tartışma yaşadı. Tartışma sırasında Taner A. belindeki tabanczamanı çıkartarak eski eşi Seher A. ve sevgilisi Yaşar Ç.’yi tabanca ile yaraladı. Yaralanan Yaşar Ç., can havliyle kaçmak isterken, Taner A. peşinden koşarak acımasızca yaralı şahsa tekme atarak yakın mesafeden de bir el ateş etti. Eski eşini ve sevgilisini tabanca ile vuran stopladırgan, daha zaman en yenira araca yönelerek araç içerisinde bekleyen Bedir C.’yi ise tabancanın kabzasıyla darp edip araçtan indirdi. Eski koca Taner A., Bedir C.’nin içinde beklediği aracı gasp ederek olay konuminden kaçtı.

AW685717_06

KABZASIYLA KAFASINA VURDUĞU ŞAHSIN ARACINI GASP ETTİ

Olay konuminden uzaklaşan Taner A., yakalanacağını düşünerek gasp ettiği aracı Maden Mahallesi’ndeki bir cadde üzerinde kapılarını açık şekilde terk etti. İhbar üzerine olay konumine gelen sağlık ekipleri, yaralıları onayladığı ilk müdahalenin ardından ambulansla Seyrantepe’deki Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne ktopladırarak tedavi altına topladı. Bedir C.’nin ise tedavi olmak için özü imkanlarıyla Çzamanırbaşı Hamidiye Etfal Hastanesine gittiği öğrenildi. Olay konuminde incelemelerde bulunan polis ekipleri de stopladırgan eski koca Taner A.’yı yakalamak için çalışma işe koyulttı.

AW685717_07

SALDIRGANIN ESKİ EŞİNİ VE SEVGİLİSİNİ VURDUĞU ANLAR KAMERADA

Polis ekiplerinin Taner A.’yı yakalama çalışmasını sürerken, yaşanan olay anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, stopladırganın eski eşini vurduktan zaman en yenira ve sevgilisini tabanca ile yaraladığı zaman en yenirasında kaçtığı görülüyor.

AW685717_01

AW685717_02

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kulisleri sallayan sürpriz adaylık iddiasıKulisleri sallayan sürpriz adaylık iddiası
Kılıçdaroğlu'nu "Sayın Cumhurbaşkanım" diyerek çağırdıKılıçdaroğlu’nu “Szamanın Cumhurbaşkanım” dikonumek çağırdı
Sokak röportajında çok konuşulacak 'Suriyeli' itirafı!Sokak röportajında çok meseleşulacak ‘Suriyeli’ itirafı!