Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eski kocası da şaşkın ekipler de! Öz çocuklarını kaçıran anne, sevgilisine aratıp fidye istetti

Denizli’nin Çal ilçesinde yaşayan yabancı uyruklu Fatema E., şiddetli geçimsizlik sebebiyle kocası Halil E’den (48) boşandı. Çocuklarını eski kocasında bırakarak kentten ayrılan 25 yaşındaki Fatema E. en en yeni Gaziantep’te olduğunu belirtti. Eski eşini arzamanip çocuklarıyla görüşen Fatema E’den, Suriye’ye kesin dönüş yapacağını aktardığı bu zamanten zaman en yenira havadis alınmadı.

ÇOCUKLARINI EVDE GÖREMEYEN BABA ŞOK YAŞADI

26 Ağustos 2022 zamaninde sabah çalışmak için tarlaya giden baba Halil E., Develler Mahallesi’ndeki evine döndüğünde 6 yaşındaki oğlu Y.E. ve 4 yaşındaki kızı M.S.E.’nin evde olmadığını görünce büyük bir şok yaşadı.

1

Yakınları ve komşularının da yardımıyla her konumde aradığı çocuklarına ulaşamayan baba, zarar müracaatında bulundu. Bir süre zaman en yenira ise gelen fidye talebiyle şaşkına döndü.

2

ÖZ ÇOCUKLARINI KAÇIRIP, SEVGİLİSİNDEN FİDYE TALEP ETTİRMİŞ

Polisin ettiğı çalışmalar en yeniucu eski eş Fatema E’nin söz meselesu fidye talebinde bulunan kişi olduğu ve iki çocuğunu özüsinin kaçırdığı tespit edildi. İki çocuğunu kaçıran anne, sevgilisinden eski kocasını aramasını istekonumek fidye talep ettirdi.

3

Cep telefonu sinyalinden konumleri tespit edilen suç ortağı sevgililer ile alıkoyulan çocuklar, JASAT’ın film gibi operasyonuyla Ankara’da saklandıkları bağ evinde bulun

(İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Üç ilde FETÖ operasyonu! 6 şüpheli yakalandıÜç ilde FETÖ operasyonu! 6 şüpheli yakalandı
AK Parti'nin "kalesinde" sürpriz çıkış! Tüm muhalefeti geride bıraktıAK Parti’nin “kalesinde” sürpriz çıkış! Tüm muhalefeti geride bıraktı
Trafik cezasına itiraz etti! Çok konuşulacak karar...Trafik cezasına itiraz etti! Çok meseleşulacak en yeniuç…