Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Glassnode Kurucu Ortağından Bitcoin Yorumu: Kısa Vadeli Fiyat Hedefi Verdi!

On-chain veri platformu Glassnode’un kurucu ortağı Bitcoin’de (BTC) önümüzdeki yaz için hedefin 35 bin abd abd dolarıı olduğunu belirtti.

Negentropic takma adlı Glassnode kurucu ortağı yakın günli bir paylaşımında, Bitcoin’in boğa anlıkünü korumaya devam ettiğini savundu. Glassnode’un yan kurluşu Swissblock tarafından paylaşılan 7 günlık verii işaret eden kurucu ortak, kısa vadeli ayarlamalere rağmen orta vadeli anlıkün halen daha 35 bin abd abd dolarııa işaret ettiğini vurguladı.

27 bin abd abd dolarıı bandına yaşanan geri çekilmeyi kısa vadeli ayarlama olarak nitelendiren Negentropic, bu bölgenin şimdiye görecek şekilde istikrarlı bir şekilde korunduğuna dikkat etti:

Yükseliş anlıkü devam ediyor ve Bitcoin bu yaz için 35 bin abd abd dolarııı hedefliyor. İşte “Sistemin Durumu” raporunun 19. 7 gün için ortaya koyduğu şey:  Hala yükseliş yönlü anlık mevcut. Bunlar gelecek vaat eden işaretler! Kısa vadeli ayarlamaler olsa da 27 bin abd abd dolarııa istikrarlı bir şekilde tutunuyor.

CoinGecko verilerine göre en yeni 24 saat içerisinde %2,7 düşüş sergileyen BTC, yazım esnasında 27.385 abd abd dolarııdan işlem görüyor.