Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Balıkesir’de art arda korkutan depremler! AFAD ve Kandilli’den duyuru geldi

Son dakika: Balıkesir’de meydana gelen ilk depremin 11 kilometre derinlikte gerçekleştiği bildirildi. İkinci depremin derinliği ise 6.2 kilometre olarak açıklandı. Deprem çevre illerden de hissedildi. Sosyal medyada birçok kişisi deprem ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Screenshot_2

SON DAKİKA: 4.7 BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR DEPREM DAHA

Son dakika gelişmesine göre gerçekleşen 2 depremin ardından Balıkesir’de saat 01.58’de 4.7 büyüklüğünde bir deprem daha meydana geldi. AFAD’dan yapılan duyuruda 14.01 km derinlikte kaydedilen depremin merkez üssü Balıkesir’in Karesi ilçesi oldu. Kandilli Rasathanesi’nden paylaşılan bilgilere göre ise deprem 4.9 büyüklüğünde ve 10.1 km derinlikle gerçekleşti.

d1

AFAD: OLUMSUZ İHBAR YOK

AFAD’dan yapılan duyuruda büyüklüğü 4.1 olan depremin merkez üssü Balıkesir Karesi olarak belirtildi. Depremin derinliği 11 kilometre olarak açıklandı.

AFAD’ın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şu ifadelere konum verildi:

“Balıkesir’in Karesi ilçesinde saat 01.13’te meydana gelen 4,1 büyüklüğündeki deprem zaman en yenirası, an itibarıyla, olumsuz bir ihbarın bulunmadığı bilgisi alınmıştır.

Gelişmeleri takip ediyoruz.”

ds

KANDİLLİ’DEN AÇIKLAMA

Kandilli Rasathanesi’nin Twitter hesabından yapılan paylaşıma göre ilk depremin büyüklüğü 4.3 olarak açıklandı. İkinci deprem ise 3.1 olarak belirtildi.

VALİ ŞILDAK: EKİPLER TEDBİREN BÖLGEYE GÖNDERİLDİ

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, AA muhabirine onayladığı duyuruda, ilk depreme ilişkin herhangi bir olumsuzluğun bulunmadığını söyledi.

Muhtarlarla görüşüldüğünü ve sıkıntılı bir durumun olmadığını belirten Şıldak, itfaiye ekiplerinin araştırma yapması için tedbiren bölgeye gönderildiğini ifade etti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Biri 19, diğeri 20 yaşındaki iki yeğenini öldürdü! Gece vakti mahalle silah sesleriyle yıkıldıBiri 19, diğeri 20 yaşındaki iki yeğenini öldürdü! Gece vakti mahalle silah sesleriyle yıkıldı
Almanya'dan kritik Rusya açıklaması!Almanya’dan kritik Rusya duyurusı!
Kira artışında önemli detay!Kira artışında önemli detay!