Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Cumhurbaşkanı en yeniuçları Resmi Gazete’de… 10 ilin müftüsü değişti!

Son dakika havadisi… Cumhurbaşkanlığı atama en yeniuçı ile 1 il müftüsü görevden yapıldı, 10 ilin müftüsü değişti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yzamanimlanan en yeniuça göre, Bartın Müftüsü Abdülcelil Çakar görevden alınırken, 3 ile yeni müftü atandı ve 7 il müftüsünün konumi değiştirildi.

Buna göre, Bartın Müftülüğüne Van Müftüsü Ömer Keskin, Van Müftülüğüne Gümüşhane Müftüsü Mehmet Sırrı Şık, Gümüşhane Müftülüğüne Hüseyin Gün, Ankara Müftülüğüne Adana Müftüsü Hasan Çınar, Adana Müftülüğüne Adıyaman Müftüsü Mehmet Taşcı, Adıyaman Müftülüğüne Şırnak Müftüsü Mehmet Taştan, Şırnak Müftülüğüne Ahmet Dilek, Mersin Müftülüğüne Kırklareli Müftüsü Aydın Yığman, Kırklareli Müftülüğüne Kars Müftüsü Yusuf Eviş ve Kars Müftülüğüne ise Hamza Bayram getirildi.

CUMHURBAŞKANI KARARLARI RESMİ GAZETE’DE

Yozgat Çamlığı Milli Parkı’nın sınırlarının yeniden tespiti ile Konya’nın Derebucak ilçesindeki Çamlık Mağaraları’nın bulunduğu bölgenin milli park olarak belirlenmesine ilişkin en yeniuçlar Resmi Gazete’de yzamanimlandı.

Cumhurbaşkanı en yeniuçlarına göre, Yozgat Çamlığı Milli Parkı’nın sınırları Resmi Gazete’de konum alan harita ve koordinat listesinde belirtildiği şekilde değiştirildi.

Konya’nın Derebucak ilçesi sınırları içinde bulunan Çamlık Mağaraları’nın olduğu bölgesi ise “Derebucak Çamlık Mağaraları Milli Parkı” olarak belirlendi.

Kararda milli parkın alanını gösteren harita ve koordinat listesi de konum etti. (AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İş yerinden 1 milyon 400 bin liralık hırsızlık yaptı! Savunması şaşırttıİş konuminden 1 milyon 400 bin liralık hırsızlık etti! Savunması şaşırttı
Tanju Özcan'dan adaylık çıkışı! Kılıçdaroğlu'na seslendi, Erdoğan'a meydan okuduTanju Özcan’dan adaylık çıkışı! Kılıçdaroğlu’na seslendi, Erdoğan’a meydan okudu
Tanju Özcan bu kez attığı DM'le gündeme geldi! Silahına el konulduTanju Özcan bu kez attığı DM’le gündeme geldi! Silahına el meseleldu