Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: ‘Cumhurbaşkanı’ sloganına kgünitsız kalmadı! Kılıçdaroğlu coşkulu tezahürata bakın nasıl karşılık verdi

Son dakika havadisi: Son dönemdeki çıkışlarıyla adaylık iddiasını pekiştiren Kılıçdaroğlu’nun bugün TBMM’deki meseleşmasında coşkunun zirve uyguladığı anlar yaşandı. Gündeme ilişkin değerlendirmelerini ve eleştirilerini paylaştığı meseleşması tezahüratlarla sık sık bölünen Kılıçdaroğlu, ‘Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu’ sloganı karşısında kgünitsız kalmadı.

1

“YOK ARKADAŞLAR, HAYIR”

Kemal Kılıçdaroğlu, salondan gelen ‘Cumhurbaşkanı Kılıçdaroğlu’ sloganlarına karşılık ‘Yok arkadaşlar yok, hgünir’ dikonumek yanıt verdi.

MÜZİSYEN ŞENER CİNAYETİNE TEPKİ! GENÇLERE SESLENDİ

Kılıçdaroğlu’nun kürsüdeki meseleşmasından öne çıkan satırişe koyulrı ise şu şekilde:

  • Bir müzisyenimizin öldürülmesi hepimizde derin izler bıraktı. Sevgili gençler Türkiye’yi barıştırmak istiyorum, Türkiye’deki her genç düşünce özgürlüğüne sahip olsun istiyorum, attığı tweet sebebiyle karamsarlığa düşsün istemiyorum.

  • Dezenformasyon yasasını getirmelerinin temel amacı saray şurekasının ve onun beslemesinin uyguladığı yolsuzlukları kimse yazmasın diye. Mahkemeden en yeniuç çıkarıyorlar, havadislere yasak getiriyorlar.

“BENİMLE BERABER OLMAYA HAZIR MISINIZ?”

  • Ya bir dikta yönetimine kalıcılık sağlayacağız ya da bir dikta yönetimini demokratik yollarla en yenilandıracağız. İkincide benimle beraber olmaya hazır mısınız?

  • Bu tabloyu birlikte değiştireceğiz. Gençler, çalışarak özülerine daha iyi bir yaşam kurmak istediler. Bu gençler işsizlik varken birilerinin dört konumden maaş almalarını istemediler. Alın terinin karşılığını almak istediler.

  • Rüşvetçiden büyükelçi olur mu? Hırsızdan yönetici olur mu? Sorumluluğunuz çok ağır! Beraber çalışacağız, birlikte çalışacağız.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Başörtüsü teklifi Meclis'te! İşte detaylarıBaşörtüsü teklifi Meclis’te! İşte detayları
“Bu yargüni en yenisuza görecek şekilde en yenilanacak adım” dikonumek duyurdu
Dehşete düşüren olay! Hakim önce karısını öldürdü sonra intihar ettiDehşete düşüren olay! Hakim önce karısını öldürdü devamında intihar etti