Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika: Danimarka’da AVM’ye silahlı settirı! Çok szamanıda yaralı var

Son dakika havadisi… Danimarka’nın başkenti Kopenhag’daki bir alışveriş merkezinde silahlı settirı düzenlediği ve çok szamanıda kişinin vurulduğu bildirildi.

1

Danimarka’nın başkenti Kopenhag’da bulunan Amager bölgesindeki Field’s adlı AVM’de silah settirı düzenledi. Silah seslerinin duyulması üzerine müşteriler AVM’yi koşarak terk ederken, olay konumine çok szamanıda polis ekibi ve ambulans sevk edildi.

2

ÇOK SAYIDA KİŞİ VURULDU

Polis tarafından yapılan duyuruda, silah settirıda çok szamanıda kişinin vurulduğu aktarılarak, ölü ve yaralı szamanısı hakkında henüz net bir bilgi paylaşılmadı. Polis buna ek, 1 kişinin olayla ilgili gözaltına edildiğını ifade ederek, AVM’de bulunanlardan konumlerinde durmalarını ve polis yardımını beklemelerini tavsiye etti. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Rusya’nın Ukrayna sınırındaki Belgorod kentinde patlama: En az üç kişi hayatını kaybettiRusya’nın Ukrayna sınırındaki Belgorod kentinde patlama: En az üç kişi hayatını kaybetti
Aldatma iddiası sonrası kriz geçirdi! Eşini vurup intihar ettiAldatma iddiası devamındası kriz geçirdi! Eşini vurup intihar etti
Patrondan kadın çalışana iğrenç tuzak!Patrondan kadın çalışana iğrenç tuzak!