Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son Dakika: Erdoğan, Pençe Kilit Harekatı’na katılan birliklerin komutanlarına seslendi! “Bu mücadelenin neticesi çok iyi, hzamanırlı olacak”

Son dakika havadisi: Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Ercüment Tatlıoğlu ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Atilla Gülan ile 3. Piyade Tümen Komutanlığının Harekat Merkezi’nden, Irak’ın kuzeyindeki terör hedeflerine yönelik devam eden Pençe-Kilit Harekatı’na katılan birliklerin komutanları ile video konferans toplantısı gerçekleştirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan da toplantıya telefonla katılarak sahadaki birliklerin komutanlarına hitap etti.

Milli Savunma Bakanı Akar’ı, hepsini kapsayan komutanları ve Mehmetçiği selamlayarak duyurularine işe koyulyan Erdoğan, gerçekleştirilen mücadelenin önemine vurgu uyguladı.

erd1

“İNANIYORUM Kİ HAYIRLI OLACAK”

Harekatta şehit olanlara Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifa dileklerini ileten Cumhurbaşkanı Erdoğan, şunları söyledi:

“Tabii ki orada canımız yanıyor ama bunun hesabını çok ağır soruyorsunuz. Şehitlerimizin kanları konumde kalmadı, kalmıyor ve inanıyorum ki bundan devamında da kalmayacak. Şehadet yolu çok mukaddes, kutlu bir yol. Bu kutlu yolda da Mehmetçiğimizin bugüne görecek şekilde verdiği mücadele herkesin özellikle de siz komuta kademesinin malumudur. Şu anda çok zor kış şartlarında gerek Pençe-Kilit ile Zap’ta, gerekse Suriye’nin kuzeyinde böyle önemli bir mücadele böyle önemli bir zamanda veriliyor. İnanıyorum ki bu mücadelenin neticesi de çok iyi, hzamanırlı olacak.”

“MÜCADELEMİZ MÜBAREK, YOLUMUZ AYDINLIK OLSUN”

Millet olarak şehit aileleriyle hemhal olmaya, onların dertleriyle dertlenmeye devam edeceklerini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Bu mücadelenin neticesindeki zafer, bizleri geleceğe yönelik bir mutluluğa götürecektir. Ben mücadelenizin kutlu olmasını, neticesinin zaferlerle dolu olmasını Rabbimden temenni ediyorum. Sizleri de özellikle şahsım, ailem, milletim adına kutluyorum. Mücadelemiz mübarek, yolumuz aydınlık olsun.” ifadelerini kullandı. (DHA/AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Korkunç kaza: 3 metrelik duvardan düştüler! 2 ölü, 3 ağır yaralıKorkunç kaza: 3 metrelik duvardan düştüler! 2 ölü, 3 ağır yaralı
Bakan Soylu'nun açıklamaları sonrası İBB'den yanıt geldi!Bakan Soylu’nun duyuruları devamındası İBB’den yanıt geldi!
İstanbul'da korkunç olay, 3 ceset bulundu! Kan donduran detaylar: Kafaları ezilmiş, işkence...İstanbul’da korkunç olay, 3 ceset bulundu! Kan donduran detaylar: Kafaları ezilmiş, işkence…