Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son Dakika: Gazeteci Cüneyt Özdemir’den, Kılıçdaroğlu’nun “TÜRGEV ve Ensar Vakfı” iddiaları devamındası tepki! “Hayal kırıklığı…”

Son dakika havadisine göre CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün akşam yzamanınladığı video ile “TÜRGEV ve Ensar vakıfları aracılığı ile 1 milyar lira ABD’deki paralel bir vakfa transfer edildi” iddiasında bulundu. Kılıçdaroğlu’nun iddiaları gündeme otururken hem AK Parti, hem de adı geçen vakıflardan peş peşe tepkiler geldi. Sosyal medyada da çok meseleşulan iddialara, gazeteci Cüneyt Özdemir’den de yorum geldi.

Bahsi geçen iddiaları, “Küçük rakamlardan saçma komplo teorisi” olarak ifade eden Özdemir, Kılıçdaroğlu ve CHP’yi de eleştirdi. Özdemir, Twitter’daki paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:

“VALLAHİ İNANILMAZ”

Erdoğan ailesi 30-40 milyon abd parasıı ABD’deki vakıflara yollzamanıp start verrı Türkiye’de sıkışınca ABD’ye kaçacaklarmış. İddia bu… Ben ikna oldum! Ya Türkiye’de muhalefet bu görecek şekilde küçük rakamlardan bu görecek şekilde saçma komplo teorisi kuramaz diyorum ama kuruyor işte, vallahi inanılmaz!

cuneyt-ozdemir-WjBM_cover

Yahu fısıltı gazetesinde bile bu rakamların on misli hatta yüz misli meseleşuluyor madem bir şey ortaya atacaksınız bunu onla, yüzle çarpın bari… Ha bir de ABD’ye para kaçırıp kaçma ‘procesi’ de süper. Dünyada bir ilk olabilir! Diktatörler genelde ABD’den kaçmıyorlar mıydı?

“HAYAL KIRIKLIĞI”

ABD’deki AK Partili vakıfların katakullilerini incelemek ayrı, böyle saçma sapan bir komplo teorisini bizzat muhalefet liderinin ağzından sanki büyük bir şey açıklıyormuş gibi anlatmak çok çok ayrı. Durum düşündüğümüzden çok daha vahim demektir. Büyük hayal kırıklığı…

“CHP KONTROLÜ KAYBEDİYOR”

İki büyük krizle karşı karşıyzamanız arkadaşlar; İktidar ekonomik politikalarında iflas ediyor ama daha vahimi ana muhalefet dediğimiz CHP tamamen kontrolü kaybediyor. Bu gidişle kısa bir süre devamında CHP 3. hatta 4. hatta 5. parti olacaktır görün. Büyük bir savrulma yaşanıyor..

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Rozetini Akşener takacak! Yeniden İYİ Parti'ye katılıyorRozetini Akşener takacak! Yeniden İYİ Parti’ye katılıyor
Kemal Kılıçdaroğlu saat vererek duyurdu!Kemal Kılıçdaroğlu saat vererek duyurdu!
MSB duyurdu! Pençe-Kilit operasyon bölgesinden kahreden haberMSB duyurdu! Pençe-Kilit operasyon bölgesinden kahreden havadis