Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Son dakika havadisi: Akşener’den çok sert konuşmalar! “Böyle rezalet, böyle bir pişkinlik olabilir mi?”

Son dakika havadisi: İYİ Parti TBMM grup toplantısında Meral Akşener meseleşuyor. Akşener meseleşmasında “Yokluğa, yoksulluğa mahkum ettiğiniz insanlarımızla bir de utanmadan dalga mı geçiyorsunuz? Nebati bakanın bu konuşmalarine bakınca anlıyoruz ki TÜİK tez zamanda bu arkadaşın yardımına koşacak” ifadelerini kullandı.

Başlıksız-1

“UTANMADAN DALGA MI GEÇİYORSUNUZ?”

Akşener’in meseleşmasından öne çıkan noktalar şu şekilde:

  • ‘Bay kriz’ ve olağanardü ekonomi yönetimi sayesinde artık her yeni güne zam havadisiyle uyanıyoruz. Artık zamla yatıyor, zamla kalkıyoruz. Ülkede enflasyon makyajlı haliyle bile yüzde 73,5 olarak açıklanırken beceriksizliğiyle göz kamaştıran Nebati bakan çıkıp “Biz bir yol ayrımına gittik. Bu sistemden dar gelirliler hariç üretici firmalar, ihracatçılar kar ediyor” diyor. Böyle bir rezalet, böyle bir pişkinlik olabilir mi? Yokluğa, yoksulluğa mahkum ettiğiniz insanlarımızla bir de utanmadan dalga mı geçiyorsunuz? Nebati bakanın bu konuşmalarine bakınca anlıyoruz ki TÜİK tez zamanda bu arkadaşın yardımına koşacak.

  • Oturup muhalefet sıralarından memleket nasıl yönetilirmiş, kıskançlıkla izleyeceksin.

  • Marmaris Milli Parkı’nda bulunan Kızılcık Koyu’nda büyük bir doğa katliamı yapılıyor. Rantiyeler yine iş başında. Yine bir inşaat projesi uğruna ormanlarımız kesiliyor. Gerçekte çevremizin, şehirlerimizin ve iklimimizin tarumarına sessiz kalan Murat Kurum’a sormak istiyorum: ÇED raporu gerekli değildir belgesini hangi çıkara, çıkar sahibinin amacına, hangi beklentiye göre verdiniz? Muğla’mızı sahipsiz zannediyorsanız çok yanılıyorsunuz.
ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Canlı yayında dikkat çeken sözler! Canlı yzamanında dikkat çeken konuşmalar! “Keşke Szamanın Cumhurbaşkanı…”
Bakan Koca'dan Ümit Özdağ'ın paylaşımına tepki! "Düzeltmeniz için sizi aradım... Sataştınız"Bakan Koca’dan Ümit Özdağ’ın paylaşımına tepki! “Düzeltmeniz için sizi aradım… Sataştınız”
Kürsüde adaylık sinyali! 'Geleceğim ve...'Kürsüde adaylık sinyali! ‘Geleceğim ve…’