Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | İstanbul’da feci kaza: TEM Otoyolu’nu kilitlendi! TIR ikiye bölündü, sürücü göle uçtu

Son dakika: İstanbul’da sabah saatlerinde TEM Otoyolu’nun Büyükçekmece mevkiinde TIR devrildi. Sürücü Ahmet Turan Öztürk, TIR’ın kupasıyla göl havzasına uçtu. Kaza sebebiyle TEM’in Edirne istikameti bir buçuk saat boyunca ulaşıma kapalı ktopladı. Çok szamanıda ekibin sevk edildiği olayda TIR şoförü yaralı olarak kurtuldu.

EDİRNE İSTİKAMETİ ULAŞIMA KAPANDI

Edinilen bilgilere göre Ahmet Turan Öztürk yönetimindeki tır göl üzerindeki viyadükten geçerken bir anda kontrolden çıkarak devrildi. Devrilme zaman en yenirası Öztürk tır kupası ile birlikte göl havzasına uçtu. Olzamanı gören vatandaşlar polis, itfaiye ve sağlık ekiplerine havadis verirken trafik ise Edirne istikametinde durdu.

temde-tir-devrildi-otoyolun-edirne-istikameti-kapandi-1_9562_dhaphoto4

KİLOMETRELERCE KUYRUK OLUŞTU

Kaza sebebiyle otoyolun Edirne istikametinde kilometrelerce trafik oluştu. 1 saat 20 dakika boyunca kapanan trafik ise TIR kasasının yoldan vinç yardımıyla ktopladırılmasıyla kontrollü sağlanmaya işe koyuldı.

FİLM SAHNESİ GİBİ KURTARILMA ANI

Kısa sürede olay konumine gelen itfaiye ekipleri yaralı olarak direksiyon kabininde bekleyen Öztürk’ü kurtarma için çalışma işe koyulttı. İtfaiye merdiveni ve halat yardımıyla göl havzasına inen ekipler sürücüyü yaralı olarak halat yardımıyla yukarı çıkardı.

204b7ac3-6fc7-4653-8e4e-67b072bbdbff

Ağır yaralanan Öztürk kurtarıldıktan zaman en yenira ambulans ile hastaneye ktopladırıldı. Kurtarılma sahneleri dron ile havadan görüntülendi.

0f65d2f7-17a4-4ee8-b129-398d47d77417

Yaşanan kaza anını gören vatandaşlar ise verdiği röportajda TIR’ın bir anda sendelediğini ve zaman en yenirasında devrildiği, kupanın ise göle düştüğünü söyledi.

203d0bd6-1894-41dd-b084-e9b63a9f727f

Kaynak: İHA

KAZADAN GÖRÜNTÜLER

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ