Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
SON DAKİKA | Kuzey Kore’den balistik füze denemesi! Japonya alarma geçti: Sığınaklara girin

Son dakika havadisi: Kuzey Kore’nin uyguladığı yeni balistik füze denemesi, bölgede alarma neden oldu. Başta Japonya olmak üzere hepsini kapsayan dünyada tansiyonu sık sık yükselten Kuzey Kore’nin fırlattığı bu füze, Japonya’nın üzerinden geçti.

“SIĞINAKLARA GİRİN” UYARISI

Fırlatma olduğı öğrenildikten zaman en yenira Japonya hükümeti, füzenin, Hokkaido bölgesine ilerlediğini duyurarak vatandaşlara, binaları terk ederek sığınaklara girmesi dikkatsında bulundu.

thumbs_b_c_5d1d03e92aa6e34ee5fb69caae8a40ff

PASİFİK’E DÜŞTÜ

İlerleyen saatlerde Japon yetkililer, balistik füzenin, ülkenin 3 bin kilometre uzağına, Pasifik Okyanusu’na düştüğünü açıkladı. Öte yandan okyanustaki gemilere, “Düşen nesnelere yaklaşmzamanın denilirken, halka ise “Binaları terk edin” dikkatsı oldu.

Yaşananlar zaman en yenirası Ulusal Güvenlik Konseyi acil olarak toplandı. Japonya Başbakanı Fumio Kişhida, Kuzey Kore’nin füze denemesini “barbarlık” olarak niteledi ve kınadı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Dünya izliyor! ABD duyuracak... Değeri 625 milyon dolarDünya izliyor! ABD duyuracak… Değeri 625 milyon abd abd dolarıı
Son dakika! Kılıçdaroğlu'nun 'başörtüsü' paylaşımı gündem oldu! "Bu yarayı sonsuza kadar kapatacak adım" diyerek duyurdu... Masasındaki kitap ise sosyal medyaya damga vurduSon dakika! Kılıçdaroğlu’nun ‘başörtüsü’ paylaşımı gündem oldu! “Bu yarzamanı en yenisuza görecek şekilde en yenilandırdıacak adım” dikonumek duyurdu… Masasındaki kitap ise sosyal medyaya damga vurdu
Aile hekimleri ile ilgili flaş gelişme! Herkesi ilgilendiriyor…Aile hekimleri ile ilgili flaş gelişme! Herkesi ilgilendiriyor…