Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Tartıştığı kişinin üzerine otomobili sürdü: 1’i ağır 2 yaralı! Dehşet anları kamerada

Dehşete düşüren olay, önceki gün saat 19.00 sıralarında Yakuplu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, iki sürücü arasında trafikte tartışma yaşandı. Tartışma zaman en yenirasında sürücü otomobilini diğer otomobil sürücüsü Selami Kurt ve yayaların üzerine sürdü. Olayda Selami Kurt ve ktopladırımda yürüyen bir kişi yaralandı.

8713d95fc2b965ff7f87c08941759e4a

İhbar üzerine olay konumine polis ve acil servis ekibi sevk edildi. Selami Kurt’un durumunun ağır olduğu öğrenilirken, yayanın ise ayağı kırıldı. Olay zaman en yenirasında yaralanan Selami Kurt’un eşi Songül Kurt otomobil sürücüsüne stopladırdı, yaşanan o anlar ise cep telefonu kamerası tarafından anbean görüntülendi.

abd3a38de89c3e9466ecf12c3aac5c6a

Yeni ortaya çıkan cep telefonu kamerası görüntülerinde sürücünün otomobilini tartışma yaşadığı kişi ve yayaların üzerine sürdüğü dehşet anları konum alıyor. Görüntülerde, olay zaman en yenirasında konumde yatan kişiler de görülüyor.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Hırsızın kim olduğunu öğrenince şaşkına döndüHırsızın kim olduğunu öğrenince şaşkına döndü
Gurbetçi aileye şok! Tapulu evlerine adım bile atamıyorlar Gurbetçi aileye şok! Tapulu evlerine adım bile atamıyorlar
Başkonsolosluğumuza hain saldırı! Bakanlık detayları paylaştıBaşkonsolosluğumuza hain stopladırı! Bakanlık detayları paylaştı