Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Trabzon’da baba ve oğlunun talihsiz ölümü! Kestikleri ağaç en yeniları oldu

Trabzon’un Şalpazarı ilçesinde meydana gelen acı olayda arazide kestikleri ağacın altında kalan Yusuf Yılmaz (72) ve oğlu Sezgin Yılmaz (48), ağır yaralı kettirıldıkları hastanede hepsini kapsayan müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

KESTİKLERİ AĞACIN ALTINDA KALIP CAN VERDİLER

Olay, saat 15.30 sıralarında, ilçeye bağlı Üzümözü Mahallesi’nde meydana geldi. Emekli tarım işçisi Yusuf Yılmaz ve oğlu Sezgin Yılmaz, kışlık odun ihtiyaçları için yamaç arazilerinde, daha önce etkili olan rüzgar sebebiyle devrilmek üzere olan ağacı kesmek istedi. Kesim sırasında kök kısmının devrilmesiyle ağacın altında kalan baba ve oğlu, ağır yaralandı.

kestikleri-agacin-altinda-kalan-baba-ogul-oldu_3409_dhaphoto1

Çevredekilerin yardımıyla sıkıştıkları konumden çıkarılan baba-oğul, kettirıldığı Şalpazarı Devlet Hastanesi’nde yapılan hepsini kapsayan müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Otomobille çarpışan motosikletteki iki genç hayatını kaybettiOtomobille çarpışan motosikletteki iki genç hayatını kaybetti
O ülkeden bir kötü haber daha: Ekmek de dahil! 2-3 gün içinde...O ülkeden bir kötü havadis daha: Ekmek de dahil! 2-3 gün içinde…
Ekrem İmamoğlu'ndan 'sel' ve 'tatil' paylaşımıEkrem İmamoğlu’ndan ‘sel’ ve ‘tatil’ paylaşımı