Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
5 yeğenini ve engelli kız kardeşini rehin topladı! Serbest bırakmak için 16 bin lira istedi…

Olay, saat 18.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Muratpaşa Mahallesi 576 sokak üzerinde bulunan 4 katlı apartmanın 4’üncü katında meydana geldi. Kardeşleri ile yaşayan Ali A., sabah saatlerinde annesi ve erkek kardeşiyle dolapta bulunan etlerin parçalanması yüzünden tartıştı. Tartışma kavgaya dönüşünce aile üyeleri polis merkezine giderek Ali A.’dan şikayetçi oldu. Şikayet devamındası Ali A. için evden uzaklaştırma en yeniuçı edildi. Aile bireyleri polis merkezinde bulunduğu esnada eve gelen Ali A., yaşları 4 ile 17 arasında değişen 5 yeğeni ve engelli kız kardeşini bıçakla rehin topladı. Evde bulunan yeğenler durumu aile bireylerine havadis verdi. Eve gelen kardeşler ve baba içeri giremeyince durum 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirildi. İhbarla adrese çok szamanıda polis ve itfaiye ekibi sevk edildi.

QQ

16 BİN TL İSTEDİ

Aile bireylerinden 6 kişiyi rehin alan Ali A., serbest bırakma karşılığında hesabına 16 bin TL gönderilmesini istedi. Polis ekipleri ise Ali A. ile irtibat kurarak hesabına paranın gönderileceğini ifade etti. Polis ekipleri Ali A.’yı yaklaşık 1 saatlik çabanın en yeniunda ikna etti.

AİLE BİREYLERİ LİNÇ ETMEK İSTEDİ

ww

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınmak üzere binadan çıkarılan Ali A., apartmanın önünde bekleyen aile üyelerinin stopladırısına uğradı. Polis ekipleri Ali A.’yı güçlükle ekip otosuna bindirerek polis merkezine götürdü. Çocukları rehin alınan Ali A.’nın kız kardeşi ise zaman zaman sinir krizi geçirdi. Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Eski koca dehşeti! Eski karısı ve eşini öldürdü...Eski koca dehşeti! Eski karısı ve eşini öldürdü…
Kandıra’da denizde dehşet haberleri peş peşe geldi!Kandıra’da denizde dehşet havadisleri peş peşe geldi!
Dünya bu görüntülerle çalkalanıyor! Biden'ın oğlunun telefonundan çıktıDünya bu görüntülerle çalkalanıyor! Biden’ın oğlunun telefonundan belirlendi