Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
ABD'deki temasları devamındası ilk durağı orası oldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, akciğer enfeksiyonu sebebiyle Kocaeli Devlet Hastanesi’nde tedavi gören kardeşi 68 yaşındaki Celal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

P2

Kocaeli’nin Derince ilçesinde yaşayan ve akciğer enfeksiyonu rahatsızlığıyla Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne geçen 7 gün götürülen ve burada tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde entübe edilen Celal Kılıçdaroğlu, önceki gün Kocaeli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

P1

15 DAKİKA KALDI

Burada yoğun bakım ünitesinde entübe durumundan çıkan ve sağlık durumu iyiye giden Celal Kılıçdaroğlu’nu, ağabeyi Kemal Kılıçdaroğlu, hastanede ziyaret etti. Hastane başhekimi ve doktorlardan bilgi alan ve yaklaşık 15 dakika kalan Kılıçdaroğlu, kardeşinin sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi. (DHA-AA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
6’lı masanın cumhurbaşkanı adayı olur mu? Muharrem İnce'den çok konuşulacak yanıt! 'Şartlarım var...'6’lı masanın cumhurbaşkanı adzamanı olur mu? Muharrem İnce’den çok meseleşulacak yanıt! ‘Şartlarım var…’
Kuzey Kore'nin balistik füze hamlesi sonrası harekete geçtiler! F-35 savaş uçakları birer birer havalandıKuzey Kore’nin balistik füze hamlesi devamındası harekete geçtiler! F-35 savaş uçakları birer birer havalandı
Tartışmalara neden olan yasa teklifinde yeni gelişme!Tartışmalara neden olan yasa teklifinde yeni gelişme!

Adblock test (Why?)