Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
AK Parti harekete geçti! Bakanlar, milletvekilleri, belediye başkanları sahaya iniyor

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nın start verttığı ‘Yüz Yüze 100 Gün’ projesinin basın tanıtımı edildi. Beyoğlu’ndaki AK Parti İstanbul İl Başkanlığı’nda düzenlenen programın detaylarını AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe paylaştı.

Kabaktepe, “Yüz Yüze 100 Gün içerisinde, 20 yılda ziplenmiş olarak uyguladığımız hizmetleri hem İstanbul’da hem Türkiye’de hem dış politikamızda hem iç politikada ekonomide, sağlıkta, hepsini kapsayan alanda yapılan hizmetleri vatandaşa paylaşırken, aynı zamanda daha da önemlisi İstanbul’u dinleyeceğimiz, İstanbul’un sesine kulak vereceğimiz, İstanbul’daki hemşehrilerimizin, vatandaşlarımızın geleceğine dair umutlarını, beklentilerini, sorunlarını, yaklaşımlarını hep birlikte dinleyeceğimiz bir çalışmzamanı gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

38e4f519928c5f98105294336a35b0a0

“BAKANLAR, MİLLETVEKİLLERİ VATANDAŞLARLA BULUŞACAK”

Kabaktepe, “39 ilçemizde bakanlarımız vatandaşlarımızla buluşacaklar. Genel başkan yardımcılarımız, milletvekillerimiz, İstanbul’daki AK Partili belediye başkanlarımız, il yöneticileri buluşacaklar. Gençlerle, kadınlarla buluşacağız. İş dünyasıyla, sanat dünyasıyla, spor, kültür dünyasıyla çok etkin, yoğun eylül en yeniuna görecek şekilde yoğunlaştırılmış İstanbullu hemşehrilerimizle 16 milyon İstanbulluyla kucaklaşacağımız, hatta İstanbul’umuzun yaşayan gündüz nüfusu 16 milyonun çok da üzerinde. Hem ülke içerisinden iş veya farklı nedenlerle gelen hem de yurt dışından gelen misafirimiz de var. Sokakta olduğumuz da onlarla da bir araya geleceğimiz bir kucaklaşma programını hep beraber planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

82201fd8971af545b1014678810c2284

“VATANDAŞIN ÖNCELEDİĞİ KONULAR KONUŞULACAK”

Ziyaretlerde her meselenun meseleşulacağına dikkat çeken Kabaktepe, “Ekonomiyi de meseleşacağız. Vatandaşlarımız da bize soracak. Biz onlarla bir iletişim, etkileşim içine gireceğiz. Gıdzamanı, gıda krizini, enerjiyi, enerji krizini, istihdamı, dış politikzamanı da meseleşacağız. Kültürü, eğitimi, sanatı da meseleşacağız. Bizim belirlediğimiz çerçeveden ziyade temas ettiğimiz İstanbullu kardeşlerimizin, hepsini kapsayan kesimlerin öncelediği meseleları, değerlendirmelerimiz üzerinden karşılıklı paylaşacağız. İstanbul söyle, biz dinleyelim diyoruz” dedi.

ab39eb8fee0d37f78fd4701707d5348a

“EYLÜL SONUNA KADAR PLANLI OLACAK”

Programın toplantıyla birlikte start verdığını ifade eden Osman Nuri Kabaktepe, “Bu 7 gün Sultanbeyli’de milletvekillerimiz olacak. Bahçelievler’de milletvekillerimiz olacak. Güngören’de genel başkan yardımcılarımız olacak. Pazartesi günü Kağıthane’de bakanımız olacak. Salı çarşamba günü genel başkan yardımcılarımız ilçelerimizde olacaklar. Cuma günü Kültür ve Turizm Bakanımız Üsküdar’da olacak. Pazartesi Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Kağıthane’de olacak. Önümüzdeki 7 gün en yeniu da Sbuna rağmentepe’de, Fatih’te milletvekillerimiz olacak. Küçükçekmece’de de belediye başkanlarımız olacak. 39 ilçemizdeki hepsini kapsayan planlamzamanı ve programlamzamanı inşallah eylül en yeniuna görecek şekilde planlayarak bitirmiş olacağız” diye meseleştu.

“2023’TE ZAFERLE ÇIKMAK AÇISINDAN HER TÜRLÜ ÇALIŞMAMIZI GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ”

Kabaktepe, “İstanbul’un konumel sorunlarını da meseleşacağız. Yerel yönetimlerle ilgili karşılıklı değerlendirmelerimizi paylaşacağız. 2023 yılı aynı zamanda Türkiye’nin ikinci yüzyıla start verrken bir seçiminin de gerçekleşeceği yıl olacak. Dolzamanısıyla ikinci yüzyılın start verngıcını en güçlü bir şekilde yaparak 2023’te de zaferle çıkmak açısından her türlü hazırlıklarımızı ve çalışmalarımızı milletimizle, milletimizin iradesiyle, gençlerimizle, kadınlarımızla, onların görüşlerini, taleplerini, beklentilerini AK Parti’nin tavrına, politikasına, diline, düşüncesine, dönüştürerek de inşallah gerçekleştireceğiz. Gönüllere sefer etme en yeniuçı ettik. Cumhurbaşkanımızın sık sık ifade ettiği gibi gönül belediyeciliği, gönül kazanmaya geldik dediği gibi biz de Yüz Yüze 100 Günlük programımıza gönüllere sefer adını verdik. Yüz yüze, gönül gönüle İstanbul olarak inşallah güzel bir çalışma dönemi geçireceğimizi de düşünüyorum. Muhalefet olduğumuz konumlerde görevimizi yapacağız, iktidar olduğumuz konumlerde o şekilde görevimizi yapacağız. Yine, yeniden 2023’te AK Partimizin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın en güzel en yeniucu alması için İstanbul olarak en iyi desteği vereceğiz. Türkiye’nin yükselişine, 2023’te de katkı sunabilmek, İstanbul’un hak ettiği meselemları ve hizmetleri kazanabilmesi için de elimizden gelen gayreti göstereceğiz. 2023’ün en önemli adımlarından birisi bizim açımızdan” diye meseleştu.

DHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İçişleri Bakanlığı duyurdu! Yeni operasyon başlatıldıİçişleri Bakanlığı duyurdu! Yeni operasyon start vertıldı
Bu sonuçlar kulisleri hareketlendirdi! Bu en yeniuçlar kulisleri hareketlendirdi!
Arıkan cinayeti... Ufuk Akçekaya'nın ifadesi ortaya çıktıArıkan cinayeti… Ufuk Akçekaya’nın ifadesi ortaya belirlendi