Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Çocukların kavgası ortalığı karıştırdı… Kadınlar birbirine girdi! ‘Gördüğüm konumde döveceğim’

Ortalığı karıştıran olay, 19 Temmuz günü Sarıçam ilçesi Osmangazi Mahallesi’ndeki bir apartmanda meydana geldi. Çocukları kavga eden Mehtap Taştan ile komşusu T.K. arasında tartışma belirlendi. Tartışma büyüdü, Taştan ile T.K. saç saça kavgaya tutuştu. Sesleri duyan T.K.’nın polis memuru eşi M.K., ard kata çıkarak iddiaya göre Taştan’ı darbetti. Apartmandaki güvenlik kameralarına yansıyan kavga, diğer dairelerde oturanların araya girmesiyle en yeni buldu. Taştan darp raporu alıp, M.K.’den şikayetçi oldu.

e2a2982409c1a6c962bf9b504a51f229

‘KOCASI BANA GELİP VURDU’

Olaydan zaman en yenira karakola giderek şikayetçi olduğunu belirten Mehtap Taştan, “Olay çocuk kavgası olarak görülse de komşumuz olan kadın, çocuklarıma karşı şiddet eğilimi sergiliyordu. Oğlumla özü oğlu kavga etmiş. Kapıda oğlumu görür görmez ‘Çık dışarı seni gördüğüm her konumde döveceğim’ diye tepki gösterdi. Elini beline koyup tehditler savurdu. Oğluma benim yanımda bağırınca müsaade etmedim. Dışarı belirlendiğımda beni itekledi. Çocuğumu dövmeye çalıştı. Biz de saç saça kavga ettik. Polis memuru olan kocası gelip bana vurdu. Bizi tehdit etmeye devam ettiler. Oğlum zarar inmeye korkuyor. Ben özümi en rahat hissettiğim evimde darbedildim” dedi.

036a58969f046f17dd281282ddae8be1

KOMŞU DA ŞİKAYETÇİ OLDU

Komşusu T.K.’nin de Taştan’dan şikayetçi olduğu öğrenildi. T.K., ifadesinde Taştan’ın oğlu T.T.’nin, oğlunu cami çıkışında çenesinden tuttuğunu ve dövmekle tehdit ettiğini belirtti. T.K’nın, olay günü Taştan ile meseleşmaya gittiğini bu sırada özüsine tokat atıldığını söylediği öğrenildi. Ayrıca T.K., polis memuru eşi M.K.’nin kavga sesleri üzerine yukarıya belirlendiğını ve zamanırmak isterken, Taştan’ın elini ısırdığını öne sürdü.

c81638521670a6be792a11ca4210cf43

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
20 metrelik uçurumdan düştü, hayata böyle tutundu20 metrelik uçurumdan düştü, hayata böyle tutundu
Tatilde dehşeti yaşadı! 'Beraber gidelim' dedi sonrası feci...Tatilde dehşeti yaşadı! ‘Beraber gidelim’ dedi zaman en yenirası feci…
O ülkede büyük kriz! Banka önüne tanklar konuşlandırıldıO ülkede büyük kriz! Banka önüne tanklar meseleşlandırıldı