Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Antalya’da iğrenç olay! 7 ve 8 yaşındaki iki çocuğu taciz eden imam tutuklandı

Antalya’nın Kumluca ilçesinde 7 ve 8 yaşlarındaki iki kız çocuğuna tacizle suçlanan imam E.U., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

ÇOCUKLAR AİLELERİNE, AİLELER SAVCILIĞA GİTTİ

Olay, 2 Ağustos günü Kumluca’ya bağlı Mavikent Mahallesi’ndeki bir camide meydana geldi. Kumluca Müftülüğü, imam E.U.’yu, yaz kurslarına katılan çocuklara Kur’an öğretmesi için bir camiye görevlendirdi. İddiaya göre, kursa katılan 7 ve 8 yaşlarındaki 2 kız çocuğu 2 Ağustos günü ailelerine imam E.U.’nun özülerini taciz ettiğini söyledi. Aileler meseleyu hemen Cumhuriyet Savcılığına bildirdi. Savcılığın talimatı üzerine E.U., aynı gün jandarma tarafından gözaltına yapıldı. E.U. çıkarıldığı mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

iStock-1130140832

SAVCILIK İTİRAZ ETTİ, TUTUKLANDI

Savcılığın itirazı üzerine E.U., tekrar gözaltına yapıldı. Adliyeye sevk edilen E.U., mahkemece tutuklanarak Elmalı T Tipi Kapalı Cezaevi’ne gönderildi.

“OLAY GÜNÜ GÖREVDEN UZAKLAŞTIRILDI”

Kumluca Müftüsü Süleyman Çoban, olzamanı öğrenir öğrenmez E.U.’yu İlçe Müftülüğü’ne çağırdıklarını ve görevden el koydurdiklerini belirterek, “Olzamanın yaşandığı 2 Ağustos günü imam E.U.’yu görevden uzaklaştırarak açığa topladık. Ondan zaman en yenira iş yargının işidir. Bizimle bir ilişiği kalmamıştır” dedi. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
16 yaşındaki çocuktan pes dedirten hareket! 16 yaşındaki çocuktan pes dedirten hareket!
Berk Acar görevine başladı! Bir ilkBerk Acar görevine işe koyuldı! Bir ilk
Ünsal Ban yurt dışına kaçarken yakalandıÜnsal Ban yurt dışına kaçarken yakalandı