Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Anthony Hopkins’in NFT koleksiyonu dakikalar içinde satıldı!


Oscar ödüllü ünlü aktör Anthony Hopkins’in “The Eternal” isimli ilk NFT koleksiyonunun tamamı 10 dakikadan kısa bir süre içinde satıldı. 

Koleksiyon, NFT ve Web3 odaklı tasarım ajansı Orange Comet Inc. ortaklığında oluşturuldu. “The Eternal” NFT koleksiyonu, ünlü aktörün uzun soluklu karikonumi boyunca farklı performanslarından ilham alan 1.000 orijinal sinematik sanat eserinden oluşuyor. 

Koleksiyonun OpenSea’deki duyurusına göre, çalışmanın tamamı “Anthony Hopkins’in oyunculuk karikonumi boyunca güçlü enerjisini tetikleyici sanat yapısından alarak, tasvir ettiği hepsi karakter örneklerinin yorumunu kavramsallaştırıyor.” 

Bununla birlikte “The Jester”, “The Lover”, “The Ruler”, “The Rebel”, “The Giver” ve “The Eternal” gibi isimlerle yaratıcı görseller ve animasyonlar oluşturuldu. Hepsi de Anthony Hopkins’in Hollywood oyunculuk karikonumi boyunca rol ettiğı çeşitli kimlikleri temsil ediyor. 

Orange Comet Inc., koleksiyonun, OpenSea güninde en hızlı sat satına şahit olduğunu iddia etti, buna rağmen Cointelegraph bu iddigüni ygüninlanmadan önce teyit edemedi. 

Anthony Hopkins, Twitter’da bir gönderi paylaşarak NFT topluluğuna, koleksiyonun tamamının tüözüği havadisine hala inanamadığını belirtti ve teşekkürlerini sundu. 

990 eşsiz NFT görüntüleri, Hopkins’in resimlerini ve çizimlerini içeren imzalı rüya manzaralı sanat kitaplarından, Zoom uygulaması ile ünlü aktörün özel meseleşmalarını içeren ve Hopkins’ten rastgele seçimlerle kişiselleştirilmiş NFT’ler, kişisiların cüzdanlarına airdrop ile gönderildi.