Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Aslıhan Sinem Çiçek’in telefonu üzerinde bulunmuştu! İfadesi ortaya belirlendi: ‘Yolda oynarken görünce…’

İzmir’in Bayraklı ilçesinde oturan Aslıhan Sinem Çiçek, 26 Temmuz günü saat 14.00 sıralarında, Bornova’daki bir restoranla garen yeniluk işi ile ilgili görüşmek için evden belirlendi. Sinem akşam eve dönmeyip, telefonuna da ulaşılamzamanınca babası Serdar Çiçek, polise giderek zarar başvurusunda bulundu. Ekipler, Çiçek’in Ege Üniversitesi Hastanesi’nde olduğunu tespit etti. Böbrekleri iflas ettiği belirtilen Aslıhan Sinem Çiçek, 27 Temmuz’da hastanede yaşamını yitirdi.

a348f4e7423f7b27d2dff721365325ad

Aslıhan Sinem Çiçek’in ölümü ile ilgili soruşturma işe koyultan ekipler, şüpheli olarak Burak Kaya’yı gözaltına etti. Çiçek’in cep telefonu üzerinden çıkan Kaya, sevk edildiği adliyede ‘gasp’ suçundan tutuklandı.

d987afe5498197b59ef72b4fe172a3a1

İŞ GÖRÜŞMESİ SONRASI ARACA BİNİP AYRILMIŞ

Bu arada, Sinem’in Bornova’da iş görüşmesinden belirlendiktan devamındaki anları, güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde Aslıhan Sinem Çiçek’in bir hafif ticari araca bindiği görüldü.

5de3ef1302568bcb98fbf240512889f7

BABASI: KANINDA YÜKSEK MİKTARDA UYUŞTURU TESPİT EDİLDİ

Aslıhan Sinem Çiçek’in babası Serdar Çiçek (41), kızının kanında en çok miktarda uyuşturucu tespit edildiğini belirterek, “Kızımın olay konuminde bahsettiği başka isimler kimler? Bunların araştırılmasını istiyoruz. Suçluların bulunması için devletimizden destek istiyoruz. Adalet istiyoruz. Kadın cinayetlerin durdurulmasını istiyoruz. Canımız yandı, evladımız gitti. Diğer genç kızlarımızın başına bir şey gelmesin” dedi.

a28c3aa446ac13407c52ac73137140d5

TELEFON SORUSUNA YANIT VERMEMİŞ

Aslıhan Sinem Çiçek’in cep telefonunun üzerinden belirlendiğı Burak Kaya’nın ifadesi ortaya belirlendi. Çiçek’i tanımadığını ve yolda tesadüfen görüp yanına gittiğini önü süren Kaya polisteki ifadesinde, “Yoldan geçerken gördüm. Yol ortasında oynuyordu. Başına bir şey gelmesin diye alıp yol kenarına götürdüm. Beni tokatladı. Bunun üzerine bıraktım” dediği belirtildi. Buna karşın Kaya’nın, genç kızın cep telefonunun üzerinden belirlendiğının hatırlatılması üzerine sorulan sorulara yanıt vermediği öğrenildi.

(DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Feci olayda can pazarı: Çocuklar dahil çok sayıda yaralı! Aracın hali şoke ettiFeci olayda can pazarı: Çocuklar dahil çok szamanıda yaralı! Aracın hali şoke etti
Kadınları taciz etti, tepki gösterene ise...Kadınları taciz etti, tepki gösterene ise…
Son seçim anketinden ses getirecek sonuçlar!Son seçim anketinden ses getirecek en yeniuçlar!