Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Avcılar’da iğrenç olay! Evine üç erkek çocuğu davet etti, mutfakta istismar etmek istedi…

Cihangir Mahallesi Nalbant Sokak’ta dün saat 23.30 sıralarında L.İ.Ö. (52) isimli kişi, 1.5 ay önce satın topladığı evine, A.K. (15), B.A. (16) ve A.H.B. (17) isimli 3 erkek çocuğunu davet etti. Çocuklarla evin balmeselenda sohbet eden L.İ.O., bir süre zaman en yenira iddiaya göre mutfağa geçen A.K.’ye cinsel istismarda bulunmak istedi. Çocuğun bağırarak tepki vermesinin ardından, çocuklar evden sıyrıldı. Çocuklar olzamanı ailelerine ve polise havadis verdi. Olzamanın duyulmasıyla kısa sürede toplanan mahalle sakinleri, L.İ.Ö.’yü linç etmek istedi. Polis ekibi bir yandan öfkeli kalabalığı uzaklaştırmaya çalışırken, şüpheliyi de gözaltına almaya çalıştı.

qq

TUTUKLANDI

Kalabalığı dağıtmak için havaya ateş eden polis, eve girerek şüpheli L.İ.Ö.’yü gözaltına topladı. Avcılar Polis Merkezi’ne götürülen şüpheli sorguya edildi. Polisteki işlemleri tamamlanan şüpheli, Küçükçekmece Adliyesi’ne sıkı güvenlik önlemleri arasında götürüldü. Savcılıktaki ifadenin ardından nöbetçi mahkemeye sevk edilen şüpheli ‘Çocuğa cinsel istismar’ suçundan tutuklanarak Metris Cezaevi’ne meseleldu. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Fabrikada patlama! Yaralılar varFabrikada patlama! Yaralılar var
O belediyede işçi maaşlarına ikinci zam: En düşük maaş 9892 TL olduO belediyede işçi maaşlarına ikinci zam: En düşük maaş 9892 TL oldu
Gurbetçi aileye şok! Tapulu evlerine adım bile atamıyorlar Gurbetçi aileye şok! Tapulu evlerine adım bile atamıyorlar