Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Binance 5 Yeni İşlem Çiftini Listeliyor: TRY Desteği

İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yarından işe koyulyarak 5 yeni işlem çiftini listeleyeceğini açıkladı.

Binance, 25 Ağustos Perşembe günü onayladığı resmi konuşmada 5 yeni işlem çifti için platforma destek ekleyeceğini duyurdu.

Duyuruya göre yatırımcılar, Türkiye saatiyle yarın 11:00‘dan işe koyulyarak ANKR/TRY, ARK/BUSD, BETH/BUSD, LOOM/BUSD ve SNM/BUSD işlem çiftleri ile alım-satım işlemlerine işe koyulyabilecek.

Halihazırda ANKR için USDT, BUSD, BTC, USD; ARK için BTC; BETH için ETH; LOOM için BTC, ETH; SNM için BTC paritelerini bünyesinde barındıran Binance, platforma ekleyeceği yeni işlem çiftleri ile kişisilarına çok yönlü alım-satım imkanı tanıyacak.

CoinGecko verilerine göre havadisin kaleme edildiğı sıralarda ANKR en yeni 24 saatlik periyotta %11 artışla 0,040 birim seviyelerinden, ARK %5 artış ile 0,45 birim seviyelerinden, BETH %4,6 artışla 1,639 birim seviyelerinden, LOOM %16 artışla 0,051 birim seviyelerinden ve SNM %70 artış ile 0,20 birim seviyelerinden işlem görüyor.