Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bir il bu suç örgütünü meseleşuyor! Kadınları kullanarak insanları tuzaklarına düşürdüler: Video çekip şantaj onayladılar

Gaziantep’te, hedef olarak belirledikleri şahısları kadınları kullanarak tuzağa düşüren, şiddet uygulayan, video-fotoğraf çekerek şantaj yapan ve paralarını gasp eden suç örgütüne operasyon oldu. Operasyon en yeniucu gözaltına alınan 2’si kadın 6 şüpheliden 4’ü tutuklandı.

AW673541_03

VİDEOLU ŞANTAJ

Gaziantep İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, özülerine hedef olarak belirledikleri şahısları kadınları kullanarak tuzağa düşüren suç örgütüne yönelik operasyon onayladı. Hedef olarak belirledikleri şahısları kadınları kullanarak tuzağa düşüren, şiddet uygulayan, video-fotoğraf çekerek şantaj yapan ve paralarını gasp eden suç örgütüne adli makamların koordinesinde yapılan operasyonda 2’si kadın 6 şüpheli şahıs gözaltına edildi.

BANKA HESAPLARINDA YÜKLÜ MİKTARDA PARA

Şüphelilerin üzerlerinde yapılan aramalarda ise 6 adet cep telefonu, 6 adet sim kart, 6 adet banka dekontu ve bin 250 TL para ele geçirilirken, şüpheli şahısların mağdurlardan EFT yoluyla yüklü miktarda para da topladığı belirlendi.

AW673541_02

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI

Jandarmada işlemleri tamamlanan ve adliyeye sevk edilen şüphelilerden 4’ü çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine teslim edilirken, 2 şüpheli ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Konu ile ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Kayıp olarak aranan çocuktan acı haberKzamanıp olarak aranan çocuktan acı havadis
Cumhurbaşkanı Erdoğan böyle duyurdu! 'İmzalar atılacak, dünyaya müjdeyi vereceğiz'Cumhurbaşkanı Erdoğan böyle duyurdu! ‘İmzalar atılacak, dünyaya müjdeyi vereceğiz’
Çaycurt Yuva köyünün sırrı! İşte öne çıkan şüphe...Çaycurt Yuva köyünün sırrı! İşte öne çıkan şüphe…