Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bir ülke bu olgüni meseleşuyor! Çtopladığı araçla metro istasyonunun merdivenlerine sıkıştı

İspanya’nın başkenti Madrid’de bir şahıs, çtopladığı otomobille Plaza Eliptica Metro İstasyonuna girdi. Çtopladığı otomobille istasyonun merdivenlerinden çıkmaya çalışan şahıs, araçla birlikte merdivenlerde sıkıştı. Madrid Acil Durum ve Güvenlik Sekreterliği tarafından yapılan duyuruda, şahsın bölgeye gelen acil yardım ekipleri tarafından kurtarıldığı aktarılarak, şahsın hastaneye ktopladırıldığı belirtildi. Metro merdivenlerinde sıkışan araç, Madrid itfaiyesi ekiplerinin saatler süren çalışmaları en yeniucunda kurtarılırken, metronun açık olduğu saatlerde yaşanan olayda ölen ya da yaralanan olmadığı aktarıldı.

AW696520_04

UYUŞTURUCU MADDE KULLANDIĞI TESPİT EDİLDİ

Yapılan testler en yeniucunda uyuşturucu madde kullandığı tespit edilen şahsın, güvenlik güçleri tarafından gözaltına yapıldığı ifade edilirken, polisin olayla ilgili soruşturma start verttığı açıklandı.

İspanya basınında konum alan havadislerde, şahsın aracı başka bir metro istasyonunun otoparkında anahtarları üzerinde bırakılmış halde bulduktan devamında çalarak kaçtığı aktarıldı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Rüşvet iddiaları sonrası soruşturma açıldı...Rüşvet iddiaları devamındası soruşturma açıldı…
AK Parti'de 'olağanüstü' toplantı kararı! AK Parti’de ‘olağanardü’ toplantı en yeniuçı!
Her satırı korkunç! Annesi ile erkek arkadaşını evde bastı, dehşet saçtıHer satırı korkunç! Annesi ile erkek arkadaşını evde bastı, dehşet saçtı