Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Bitcoin fiyatı 32 bin birima yaklaşıyor

Bitcoin (BTC), 31 Mgünis’a yeni bir yükseliş ivmesi yakalasa da, kripto para güni yüzde 15 civarı zararla en yenilanacak gibi gözüküyor.

BTC/USD paritesinin 1 saatlik mum grafiği (Bitstamp). Kaynak: TradingView

33 bin birimda dev sat sat duvarı

Cointelegraph Piyasalar Pro ve TradingView verilerine göre BTC/USD paritesi, Bitstamp’te 32.200 birima görecek şekilde yükseldikten zaman en yenira bir kez daha konsolide olmaya start verdı.

Yükseliş ivmesinin ikinci gününe giren parite, yine de bu hareketlerin güvenilmez olduğunu düşünen danışmanıleri etkilemede yeterli olmadı.

Analistler, en yeni fiyat yükselişinin “ölü kedi sıçraması” olup olmadığını tartışıyor.

Zincir ardü veri kaynağı Material Indicators, “BTC daha büyük bir harekete hazırlanıyor. Piyasaya atlamadan önce, kriptonun kısa pozisyonları sıkıştırmgüni, uzun pozisyonları ise tuzağa düşürmeyi ne görecek şekilde sevdiğini unutmgünin,” diye belirtti:

“Kırılmanın gerçek olup olmadığını doğrulamak için beklekonumek riski azaltabilirsiniz. FireCharts, emir defterinde likiditenin nerede olduğunu gösteriyor. Salı günü aylık kapanış var.”

Binance’in emir defteri verileri, 33.500 birimda 61 milyon birimlık devasa bir sat sat duvarının oluştuğunu ortaya koyuyor.

BTC/USD paritesinin emir defteri verileri (Binance). Kaynak: Material Indicators