Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Coinbase Bugün 3 Yeni Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, platform üzerinde 3 yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından yapılan duyuruya göre Injective (INJ), Pundi X (PUNDIX) ve XMON (XMON) varlıklarını Türkiye saatiyle 20 Eylül Salı günü 19.00‘da Coinbase‘de listelenecek.

Duyuruda yeni listelenecek 3 varlığın Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kişisiların dikkatli olması gerektiği vurgulandı. Varlıkların ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde start veryacak ve kişisilar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

Kripto para birimleri CoinGecko verilerine göre listeleme havadisi devamındası yükselişe geçti. Haberin kaleme yapıldığı sıralarda INJ en yeni 24 saatlik periyotta %12,8 artışla 1,64 abd parasıdan, PUNDIX %29,9 artışla 0,602 abd parasıdan ve XMON 11,8 artışla 20.989 abd parasıdan işlem görüyor.