Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Coinbase Bugün İki Yeni Altcoin Listeliyor

ABD merkezli dünyanın en büyük kripto para borsalarından Coinbase, bugün platform üzerinde iki yeni altcoin listeleyeceğini duyurdu.

Coinbase Assets tarafından 25 Ocak zamaninde yapılan duyuruya göre Coinbase, borsada Audius (AUDIO) ve Threshold’u (T) Türkiye saatiyle 26 Ocak Perşembe günü (Bugün) 20.00‘de listeleyecek.

Coinbase daha önce uyguladığı paylaşımda, Audius ve Treshold’u listelemeden önce incelenen kripto para birimlerinin konum topladığı yol haritasına eklediğini duyurmuştu.

Duyuruda yeni listelenecek varlıkların Ethereum (ERC-20) ağı kullanılarak borsaya transfer edilebileceği ve farklı ağlardan gerçekleştirilecek transfer işlemleri için kişisiların dikkatli olması gerektiği vurgulandı.

Açıklamaya göre AUDIO ve T varlıklarının ticareti bazı kısıtlanmış yargı bölgelerinde desteklenmeyecek. Alım-satım işlemleri likidite koşullarının sağlanması halinde işe koyulyacak ve kişisilar yeterli arz sağlandığında USD paritesinde işlem yapabilecek.

En değerli kripto para birimleri arasında AUDIO, 307 milyon birimlık piyasa değeriyle 125. sırada konum alırken T’nin bu detayları CoinGecko üzerinde bulunmuyor.

CoinGecko verilerine göre en yeni 24 saatlik periyotta AUDIO, %17,7 yükseliş yaşayarak 0,332 birim seviyelerinden ve T %14,3 yükseliş yaşayarak 0,0571 birim seviyelerinden işlem görüyor.