Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Dünya bu görüntülerle çalkalanıyor! Biden'ın oğlunun telefonundan oldu

ABD Başkanı Joe Biden’ın oğlu Hunter Biden’a ait olduğu iddia edilen telefon verileri internete sızdırıldı. Hunter Biden’ın telefonunda yaşı küçük kız çocuklarıyla uygunsuz fotoğrafları, uyuşturucu madde ve silah kullanımıyla ilgili yazışmaları ve görüntüleri ortaya oldu.

aaaaBaşlıksız-1

TELEFON VE BİLGİSAYARI HACKLENDİ

ABD’de anonim kişisilardan oluşan 4chan adlı bir internet sitenin kişisiları, Hunter Biden’ın iCloud hesabının şifresini kırarak, iPhone ve iPad’inden veri sızdırdıklarını iddia etti. Kullanıcılar ortaya attıkları iddialarla beraber Hunter Biden’ın telefon ve bilgisayarından yapıldığı iddia edilen görüntüleri de internette paylaştı.

“PEDOFİLİ PETER”

Hunter Biden’ın uyuşturucu kullanımı, yasa dışı para transferleri ve silahlarla ilgili mesajlarının ekran görüntülerini içeren bir takım görüntüleri internete yzamanıldı. Kullanıcılar, Hunter Biden’ın ABD Başkanı Biden’ı “Pedofili Peter” adıyla telefon kişi listesine kaydettiğini de iddia etti.

AW666432_01

“DOĞRULANMAMIŞ SIZINTI” OLARAK DEĞERLENDİRİLDİ

ABD basınında konum alan havadislerde, skandal görüntüler “doğrulanmamış sızıntı” olarak nitelendirilirken, Beyaz Saray’dan meseleyla ilgili henüz bir duyuru yapılmadığı aktarıldı. Haberlerde, görüntülerin 2020 yılında Hunter Biden’a ait olduğu kesinleşmiş olan bilgisayardan gelip gelmediğinin henüz belirlenemediği ifade edildi. 2020 yılında Hunter Biden’ın Çin, Ukrayna ve Rusya gibi ülkelerle bağlantılı milyonlarca abd parasılık ticaret ve para transferleri hakkında gizli belgeleriyle beraber uygunsuz fotoğraf ve videoları ortaya çıkmıştı.

AW666432_03

“BİLGİSAYARI, ARAŞTIRILMASI GEREKEN BİR HAZİNE”

Skandalların ardından Winsconsin eyaletinden Kıdemli Senatör Ron Johnen yeni ettiğı duyuruda, “Hunter Biden’ın dizardü bilgisayarı araştırılması gereken bir bilgi hazinesidir. Ama ne yazık ki ülkemizde eşitlik ve adalet yok. Bunun konumine iki kademeli bir adalet sistemimiz var. Biri Demokratlar ve onların yakınları, diğeri ise ABD’nin geri kalanı” dedi. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
ABD'den çarpıcı açıklama! "Yüzlerce İHA gönderecek" diyerek duyurdular... Rusya-Ukrayna savaşında yeni aktör iddiasıABD’den çarpıcı duyuru! “Yüzlerce İHA gönderecek” dikonumek duyurdular… Rusya-Ukrayna savaşında yeni aktör iddiası
Kahreden fotoğraf! Başından ayrılamadılar: Feryatlar, gözyaşları...Kahreden fotoğraf! Başından ayrılamadılar: Feryatlar, gözyaşları…
Ünlü iş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala hayatını kaybetti! Yeni detaylar ortaya çıktı: 150 metre yüzerek kurtulmuşÜnlü iş insanı Ünal Pala ve eşi Evrim Pala hayatını kaybetti! Yeni detaylar ortaya oldu: 150 metre yüzerek kurtulmuş

Adblock test (Why?)