Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Dünya onu meseleşuyor! 50 yaşında torununu doğurdu

50 yaşındaki Chalise Smith isimli kadının kızı için onayladığı fedakarlık dünya çapında ses getirdi. ABD’nin Utah eyaletinde yaşayan anne Smith, özü çocuğu olamayan kızı için taşıyıcı anne olarak torununu doğurdu.

KIZININ DURUMU ONU BU KARARI ALMAYA İTTİ

Chalise Smith 25 yaşındaki kızı Kaitlyn Munoz’un yaşadığı sağlık sorunları sebebiyle taşıyıcı anne olmgüni kabul etti. Çünkü Munoz’a endometriozis ve bağışıklık sisteminin yanlışlıkla vücudun hücrelerine ve dokularına stopladırdığı bir hastalık olan Sjögren sendromu teşhisi meseleldu. Bununla birlikte Munoz’a önemli bir dikkat da oldu. Callahan adında bir erkek çocuğu olan genç kadına başka bir hamilelik girişiminde bulunmaması gerektiği söylendi.

torununu doğurdu-1

Anne Smith, 50 yaşında hamile kalmakla ilgili tıbbi şüpheleri bulunmasına rağmen kızı için taşıyıcı anne olmaya en yeniuç verdi. Takvimler 17 Mgünis’ı gösterdiğinde ise Chalise Smith torunu Alayna Kait-Chalise Munoz’u Utah’daki bir hastanede dünyaya getirdi.

Smith, KSL’ye verdiği demeçte, “Hamilelik boyunca, bebeği dokuz ay taşıdıktan zaman en yenira doğurmanın ne görecek şekilde zor olacağını söyleyen birçok insan oldu, ama durum böyle değildi. Başından beri bunun benim bebeğim olmadığını biliyordum.” dedi ve şunu konuşmalarine ekledi:

Çocuklarım için her şeyi yaparım.”

torununu doğurdu-2

Chalise Smith torununun doğumundan bir 7 gün zaman en yenira onayladığı duygusal bir paylaşımda taşıyıcı anne olarak yaşadıklarını anlattı. “Böyle bir şey yaşayacağımı ya da 50 yaşında bir bebeğim olacağını hiç düşünmemiştim!” diyen Smith, torununun doğumunun ise bir “mucize” olduğunu belirtti.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Maryland Eyaletinde Silahlı SaldırıMaryland Eyaletinde Silahlı Stopladırı
Erdoğan'ın uyarısından sonra sarsıldı! Bütün ülke bunu konuşuyorErdoğan’ın dikkatsından zaman en yenira sarsıldı! Bütün ülke bunu meseleşuyor
Komşunun tüylerini ürpertmişti! Erdoğan bizzat katıldıKomşunun tüylerini ürpertmişti! Erdoğan bizzat katıldı