Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Eczaneye giren kadın hayatının şokunu yaşadı! Settirgan koşarak kaçtı

Gaziosmanpaşa’da ilaç almak için eczaneye gelen kadın iddiaya göre hiç tanımadığı kişinin settirısına uğradı. Eczane çalışanları ve settirıya uğrayan kadın neye uğradığını şaşırırken, o anlar güvenlik kameralarına anbean yansıdı.

B

KADIN ŞOKA GİRDİ

Olay, öğlen saatlerinde, Yeni Mahalle’de bulunan bir eczanede meydana geldi. İlaç almak için eczaneye gelen kadın, o sırada arkasından içeri giren ve hiç tanımadığı iddia edilen kimliği belirsiz bir kişinin yumruklu settirısına uğradı. Neye uğradığını şaşıran kadın yaşadığı olzamanın şokuna girerken, settirgan koşarak eczaneden çıktı.

A

SALDIRI ANI KAMERADA

O anlar ise eczanenin güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kadının eczaneye geldiği, eczane çalışanlarının bir başka müşteri ile ilgilenmesinden dolzamanı beklediği, sıranın özüsine geldiği an içeriye giren bir kişinin sırtına yumruk attığı, koşarak kaçmaya çalıştığı sırada konume düştüğü ve kalkarak, eczaneden uzaklaştığı görülüyor. (DHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Yeraltı dünyasının tanınan ismi İstanbul'un göbeğinde öldürülmüştü! Günlerce konuşulan olayda yeni gelişmeYeraltı dünyasının tanınan ismi İstanbul’un göbeğinde öldürülmüştü! Günlerce meseleşulan olayda yeni gelişme
Ekrem İmamoğlu'nun davasında flaş gelişmeEkrem İmamoğlu’nun davasında flaş gelişme
Dünyayı sarsan tehdide kışkırtıcı yanıt!Dünyzamanı sarsan tehdide kışkırtıcı yanıt!