Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Esenyurt’ta taksiciden dehşete düşüren hareket! Yolcusu taksimetreye itiraz etti, o yumrukla stopladırdı

Duraktan belirlendiğı esnada taksimetreyi açtığı iddia edilen şoför, bununla da yetinmeyip göstergede yazan ücretin fazlasını talep etti. Kadının duruma tepki göstermesi üzerine ise yolcusuna yumruk atarak karşılık verdi. Olay, dün Esenyurt’ta yaşandı.

FAZLA PARA İSTEYEN TAKSİCİYE İTİRAZ EDİNCE YUMRUKLU SALDIRIYA UĞRADI

İddialara göre evine taksi çağıran bir kadın, aracın taksimetreyi duraktan çıkarken açtığını fark etti. Bu duruma tepki gösteren yolcu ile şoför arasında sözlü tartışma start verrken, bununla da yetinmeyen taksici, yolculuğun bitiminde taksimetre göstergesinde yazan fiyatın ardünde bir ücret talep etti.

taksici-2

Bunun üzerine sinirlenen kadın ücreti ödemeyi reddederek araçtan inmek istedi fakat taksici, kadını indirmek konumine yumruk attı. Yaşanan o anlar ise yolcunun cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı. (İHA)

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Şikayet üzerine bölgeye gelen polisin parmağını ısırdıŞikayet üzerine bölgeye gelen polisin parmağını ısırdı
Yunanistan'ı karıştıran sözler! Dikkat çeken 'Atatürk' detayıYunanistan’ı karıştıran konuşmalar! Dikkat çeken ‘Atatürk’ detzamanı
Erdoğan duyurdu! İMECE ve Türksat 6A, 2023'te uzaya fırlatılacakErdoğan duyurdu! İMECE ve Türksat 6A, 2023’te uzaya fırlatılacak