Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Fitness zinciri MacFit’in kurucusu Rainer Schaller’i taşıyan uçak düştü! Türkiye’de de şubeleri vardı, cesetler deniz yüzeyinde bulundu

Dünyanın en büyük fitness zincirlerinden MacFit’in kurucusu Rainer Schaller’ı taşıyan uçakla dün iletişim kesilmişti. Schaller ile beraber 5 yolcuyu taşıdığı belirtilen uçak Meksika’dan Kosta Rika’ya gidiyordu. Kosta Rika basını, uçakla iletişimin kesilmesinin ardından sabah saatlerinde kötü havadisi duyurdu.

DENİZ YÜZEYİNDE İKİ CESET BULUNDU

Sabah saatlerinde denizde yüzen iki ceset bulunduğu açıklanırken, cesetlerin Schaller’ın uçağının düştüğü bölgede olduğu belirtildi. Kosta Rika’da Kamu güvenliği bakan yardımcısı Martín Arias, denizde bulunan enkazın “görünüşe göre” düşen uçaktan geldiğini söyledi.

1

İNİŞ SIRASINDA RADARDAN KAYBOLDU

Sivil havacılık otoritesi direktörü Fernando Naranjo, Kosta Rika basınına uyguladığı konuşmada, “Uçak, Limón havaalanına inmek üzereyken yaklaşık 25 mil (yaklaşık 40 km) önce radardan kayboldu. Uçakla en en yeni iki bin fit zirvelikte iletişim kurulmuştu.” dedi.

2

MACFİT’TEN AÇIKLAMA

Dünyanın en büyük fitness zincirlerinden MacFit tarafından yapılan ilk konuşmada, uçakta Schaller’in olduğunu doğrulanırken onunla birlikte kız arkadaşı ve iki çocuklarının da bulunduğu ifade edildi.

Arama çalışmalarının kötü hava şartları sebebiyle sekteye uğradığı belirtilirken, uçağın neden düştüğüyle ilgili net bir bilgi paylaşılmadı.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Red Bull'un kurucu ortağı hayatını kaybettiRed Bull’un kurucu ortağı hayatını kaybetti
Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na 'referandum' çağrısı! "İlk defa bugün açıklıyorum"Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na ‘referandum’ çağrısı! “İlk defa bugün açıklıyorum”
Mehmet Ali Çelebi'nin annesinden gündem olan sözlerMehmet Ali Çelebi’nin annesinden gündem olan konuşmalar