Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
İntihar girişiminde akılalmaz anlar! Önce bir çifte laf attı, ardından bir saat devamında başka bir konumde…

Antalya’da bir AVM’nin dış cephe korkuluk demirlerinde intihar girişiminde bulunan şahıs, yoldan geçen bir gence hakaret edince gergin anlar yaşandı. Şahıs 1 saatlik çalışmanın ardından polis ekiplerince ikna edilirken, meraklı kalabalık o anları cep telefonlarıyla görüntüledi.

AW654441_05

“LAF ATMA O ZAMAN”

Edinilen bilgiye göre olay, saat 15.45 sırasında Kepez ilçesi Fabrikalar Mahallesi’ndeki Özdilek AVM’de meydana geldi. Ailevi nedenler sebebiyle bunalıma girdiği iddia edilen Yusuf Ç., AVM’nin içinden yan bölümdeki korkuluk demirlerine geçti. Şahsı demirlerde gören vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi’ne bildirdi. İhbarla bölgeye polis ve itfaiye ekipleri yönlendirildi. Tişörtünü çıkaran şahsın, demirler üzerinde bir ileri bir geri, yukarı zarar inip çıkması korku dolu anların yaşanmasına neden oldu. Polis ekipleri şahsı ikna edemeyince olay konumine röportajlarci çağrıldı. Meraklı vatandaşlar ise olzamani cep telefonu kamerasıyla görüntüleme yarışı içine girdi. Polis ekipleri meraklı vatandaşları sık sık uyarmak zorunda ketti. Polis ne onayladıysa kalabalık kısa süre devamında yeniden toplandı. Bu kez vatandaşlar yandaki park içinden izlemeye devam etti. Yusuf Ç.’nin yoldan geçen bir gence laf atması sebebiyle kısa süreli tartışma belirlendi. Yusuf Ç., ‘özür diledim’ demesine rağmen yanında sevgilisi bulunan genç, ‘laf atma o zaman’ dikonumek şahsa tepki gösterdi. Genç, sevgilisi tarafından güçlükle sakinleştirildi. Bir süre devamında sundurmanın üzerine geçen Yusuf Ç.’yi ikna etmek için röportajlarci uzun uğraşlar verdi. Verilen kolzamani içen ve yürürken zaman zaman düşme tehlikesi geçiren şahıs yürekleri ağza getirdi. Yaklaşık bir saatlik çalışmanın ardından ikna edilen şahıs, ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

AW654441_04

BİR SAAT SONRA BAŞKA YERDE İNTİHARA KALKIŞTI

Aynı şahıs bu kez 1 saat devamında bir kolejin çatısına çıkarak bahçedeki reklam panosuna atladı ver bir kez daha intihar girişiminde bulundu. Şahsı ikna etmek için vatandaşların, yarım ve tam ekmek kokoreç ısmarlamak istemesi ilginç görüntüler oluşturdu. Polis, defalarca uyarmasına rağmen meraklı kalabalığı ne gündüz ne de gece uzaklaştırabildi. Yaklaşık 4 saat devamında havanın da en yeniuçmasıyla intihar etmekten vazgeçen Yusuf Ç. eylemine en yeni verdi.

AW654441_07

1

2

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
28 yıl hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı28 yıl hapis cezasıyla aranan hükümlü yakalandı
Tatile yarım saat kala hüsran! Tatile yarım saat kala hüsran! “Geri dönmek zorunda kettik”
Savaş alanına döndü! 2'si polis 10 yaralıSavaş alanına döndü! 2’si polis 10 yaralı