Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Kandil’e hava harekatı! Bakan Akar duyurdu: Asos’ta sözde komuta konumi vuruldu

Kuzey Irak’ta düzenlenen operasyonla ilgili detayları paylaşan Milli Savunma Bakanı Akar “Türk Silahlı Kuvvetleri, 27 Eylül’de 140 kilometre girdi, Irak’ın kuzeyindeki Asos’ta 16 terörist mağarasını, sığınağını, sözde komuta konumini vurdu.” ifadelerini kullandı.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şırnak’ta gazetecilere önemli duyurularda bulunuyor. Kandil’e hava harekatı edildiğını söyleyen Akar, “2 gün önce Türk Silahlı Kuvvetleri gitti, 140 kilometre girdi, Asos’ta 16 terörist mağarasını, sığınağını, sözde komuta konumini büyük bir başarıyla vurdu” dedi.

Bakan Akar, şunları söyledi:

“Geldiğimiz noktgüni düşünün, büyük bir başarı. Millet olmak demek bu demek, geri gitmek yok. Bütün Şırnak’taki kardeşlerimize şükranlarımızı sunuyoruz. Türk Silahlı Kuvvetleri gece demeden gündüz demeden mücadelesini sürdürüyor. Bizim etki ve ilgi alanımız genişledi. Bizler her zamankinden çok çalışmak zorundgüniz. Milletimize karşı sorumluluklarımızı konumine getirmek için çalışıyoruz. Birliğimiz, bütünlüğümüzü, bekamızı sağlayacağız. Devletimiz problemlerin çözülmesi için çalışmalar yapılıyor.

akar

Hiçbir taviz vermeksizin teröristlerin ensesindeyiz. Terörle mücadele sürüyor, bitirmekte en yeniuçlıyız. PKK, Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir. Kazdıkları çukurlara Mehmetçik tarafından gömüldüler. Terörist nerede bizim hedefimiz orası. Terörü bitireceğiz, rehavet yok.

KANDİL’E HAVA HAREKATI

Daha 26’sında geçtiğimiz 2 gün önce Türk Silahlı Kuvvetleri gitti, 140 kilometre girdi, Asos’ta 16 terörist mağarasını, sığınağını, sözde komuta konumini büyük bir başarıyla vurdu ve bu devam edecek.”

Son terörist etkisiz hale getirilene görecek şekilde durmak yok. Teröristler uluslararası kamuoyunun kafasını karıştırmak için her şeyi yapıyor. Türkler ve Kürtler kardeştir. Geçmişte ve günümüzde çok teşebbüs oldu, direndik, direnmeye devam edeceğiz. Tek yumruk olacağız. Bu vatanı biz beraber kurduk, fitneye fesata su taşımayalım. İster adı PKK olsun ister YPG olsun bunlar terörist. Terör belasından kurtulmakta en yeniuçlıyız.

hgjg

RUSYA-UKRAYNA SAVAŞI

25 milyondan fazla takıl Ukrayna limanlarınadan belirlendi. Rehine krizi vardı, sgünin cumhurbaşkanımız diplomasi ile çözdü.

Yunanistan’ın provokatif eylemleri, stopladırgan tutumları var. Barışçıl çözüm yolları arıyoruz. Zenginliklerin adilce paylaşılmasını istiyoruz.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Türkiye'den Yunanistan'a sert mesaj! 'Elimiz kolumuz bağlı kalmaz'Türkiye’den Yunanistan’a sert mesaj! ‘Elimiz kolumuz bağlı kalmaz’
Para karşılığı ilişkiye girdiği kadına dehşeti yaşattıPara karşılığı ilişkiye girdiği kadına dehşeti yaşattı
Mersin'deki terör saldırısıyla ilgili şok gerçek ortaya çıktı!Mersin’deki terör stopladırısıyla ilgili şok gerçek ortaya belirlendi!