Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Köklü Amerikan Bankası Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) Hizmetlerini Entegre Ediyor

1895 yılında kurulan Sullivan Bank, müşterilerine kripto para erişimi hizmeti sunmak için aracı finans kurumu Bakkt Crypto Connect ile anlaşma sağladı.

Yeni yapılan bir konuşmaya göre, köklü Amerikan bankası Sullivan Bank, müşterilerine Bitcoin ve Ethereum alım-satım ve banka hesaplarında saklama hizmeti sunabilmek adına dijital varlıkların yönetimi için bir teknoloji platformu olan Bakkt ile anlaşma sağladı.

Bakkt pazarlama ve sat sat müdürü Mark Elliot tarafından meseleyla alakalı yapılan konuşma ise şu şekilde:

Müşterilerine güvenilir dijital bankacılık uygulamalarında Bitcoin ve Ether satın alma seçeneği sunmak için Sullivan Bank ile çalışmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu noktada Sullivan Bank ve müşterileri için kripto para deneyimini sorunsuz hale getirmek adına uyumluluk, vergi raporlaması ve müşteri hizmetleri dahil olmak üzere Bakkt platformunun hepsini kapsayan gücüyle destek oluyoruz.

Sullivan Bank’ın söz meselesu kripto para entegrasyonu yönünde attığı bu adımın, müşterilerinden mesele hakkında gelen yoğun talep sebebiyle olduğu biliniyor. Kullanıcılara bu tür güvenli kripto para yatırım hizmetlerin sunulması, teknolojinin ve ekosistemin devamlığı açısında büyük önem arz ediyor.