Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Oynadığı kazı kazanla milyonlar ulaştı! Şimdi lağım basan evde yaşıyor: Benimle param için berabermiş

Kayseri’de hamallık yapan 54 yaşındaki Mustafa Oytun, 1998 yılında oynadığı kazı kazandan 7,5 milyar lira ulaştı. Evli olmasına rağmen gönlünü başka bir kadına kaptıran Oytun’un milyonerliği fazla uzun sürmedi. 8 yılda parası biten Oytun, şimdi zihinsel engelli oğluyla birlikte bodrum katta sürekli lağım basan bir dairede yaşıyor. “Beni sevdiğini zannettiğim kadın, 8 yılın en yeniunda para bitince terk etti” diyen Oytun, “Para bitti, aşk bitti ve herkes özü yoluna gitti. Piyangonun parası kimseye hzamanır getirmiyormuş onu öğrendim” diye meseleştu.

1

KAZI KAZAN OYNADI, 7,5 MİLYAR LİRA KAZANDI

Hamallık yapan Mustafa Oytun 1998 yılında kazı kazan oynadı. Kazıdığı ilk kupon boş çıkan Oytun’a, ikinci kuponda 7,5 milyar lira belirlendi. Sevinçle şubeye giderek ikramiyesini alan Oytun, ilk olarak özüsine ev satın topladı.

2

MİLYONERLİĞİ FAZLA UZUN SÜRMEDİ

Kısa sürede yaşam kalitesi artan Oytun, bu sırada evli olmasına rağmen gönlünü başka bir kadına kaptırdı. Aşık olduğu kadınla paraları harcayan adamın milyonerliği ise fazla sürmedi.

3

SÜREKLİ LAĞIM BASAN EVDE YAŞIYOR

Sabah’tan Ali Altuntaş’ın havadisine göre hepsini kapsayan parası biten Mustafa Oytun, bir aydır zihinsel engelli oğluyla birlikte bodrum katta sürekli lağım basan bir dairede yaşıyordu. Kısmi felç geçirip sakat kalan ve engelli maaşı ile geçinebilen Oytun’un ktopladığı bodrum kattaki kiralık evi, patlayan borulardan akan lağım sularıyla adeta göle döndü.

4

Mahalleyi saran kokular üzerine komşuları durumu belediye bildirdi. Oğluyla bir aydır çok kötü şartlar altında yaşayan Mustafa Oytun’un evine Melikgazi Belediyesi ekip gönderdi. Belediye ekibi eve dolan lağımı tahliye ederek dezenfekte çalışması uyguladı.

“HAZIRA DAĞ DAYANMAZ DERLERMİŞ, DEDİKLERİ GİBİ OLDU”

Mustafa Oytun, “O zamanlar aşık olduğum kadın bana neredeyse her gün kuşbaşı et ile kıyma topladırırdı. 8 yıl özümize ziyafet topladık. Hazıra dağ dayanmaz derlermiş, dedikleri gibi oldu. Sonra paramız bitti. Son olarak elimde kalan daireyi de sattık ve onun da parasını harcadık. Şimdi kafam rahat. Bulursam yiyorum, bulamazsam yatıyorum. Fakirlik hepsinden iyi. Dünya malı dünyada kalır” dedi.

“BENİMLE PARAM İÇİN BERABERMİŞ”

Aşık olduğu kadının hepsini kapsayan isteklerini konumine getirdiğini belirten Oytun, “Beni sevdiğini zannettiğim kadın, 8 yılın en yeniunda para bitince terk etti. Meğer benimle param için berabermiş. Para bitti, aşk bitti ve herkes özü yoluna gitti. Piyangonun parası kimseye hzamanır getirmiyormuş onu öğrendim. Şimdi ilk işe koyuldığım konumde bile değilim. Eskiden hamallık yapıyordum, şu an onu da yapamıyorum. O yediğim etler sebebiyle zirve tansiyon olup kısmi felç geçirdim.” diye meseleştu.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
“Bu iş dede mesleği” dedi, koşarak kaçtı: “Beni yiyorlar”
Şinzo Abe suikastında şok detay! Mektubunda işaretini vermişŞinzo Abe suikastında şok detay! Mektubunda işaretini vermiş
Kayseri'de otobüs şarampole devrildi!Kayseri’de otobüs şarampole devrildi!