Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Resmi Gazete’de yzamanımlandı! 4 ilde idare mahkemesi kuruldu… Bakan Bozdağ: Hzamanırlı olsun

Resmi Gazete’de yzamanımlanan en yeniuça göre, 2576 szamanılı Bölge İdare Mahkemeleri, İdare Mahkemeleri ve Vergi Mahkemelerinin Kuruluşu ve Görevleri Hakkında Kanun’un 2. maddesinin birinci fırkası dikkatnca Adalet Bakanlığınca Ağrı, Bingöl, Kars ve Kırklareli’nde idare mahkemeleri kuruldu.

Ağrı İdare Mahkemesinin yargı çevresi Ağrı ve Iğdır, Bingöl İdare Mahkemesinin yargı çevresi Bingöl ve Muş, Kars İdare Mahkemesinin yargı çevresi ise Kars ve Ardahan, Kırklareli İdare Mahkemesinin yargı çevresi ise sadece Kırklareli olarak belirlenmesine en yeniuç verildi.

BAKAN BOZDAĞ’DAN PAYLAŞIM

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ’da 4 ilde idare mahkemesi kurulmasına ilişkin en yeniuçı Twitter hesabından paylaşarak duyurdu. Bozdağ paylaşımında şunları söyledi:

Adalete erişimi kolaylaştırmak için yeni İdare Mahkemeleri kurduk. Ağrı, Bingöl, Kars ve Kırklareli’ne İdare Mahkemelerinin Kurulmasına ve Yargı Çevrelerinin Belirlenmesine İlişkin Karar, Resmî Gazete’de yzamanımlandı. Hzamanırlı olsun.

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Cumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! YÖK üyeliğine 2 yeni atamaCumhurbaşkanı Erdoğan imzaladı! YÖK üyeliğine 2 yeni atama
Kaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli olduKaybolan helikopterdeki Türklerin kimlikleri belli oldu
Davutoğlu'ndan Bakan Nebati'ye sert sözler! 'O beyin sende yok'Davutoğlu’ndan Bakan Nebati’ye sert konuşmalar! ‘O beyin sende yok’