Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Rusya Devlet Başkanı Putin’den Ukrayna savaşının işe koyulmasından bu yana ilk yurt dışı gezisi!

Rus devlet televizyonunun bildirdiği havadise göre, Vladimir Putin bu 7 gün Orta Asya’daki iki küçük eski Sovyet devletini ziyaret edecek.

Rusya’nın 24 Şubat’ta işe koyulttığı Ukrayna işgali devamındasında binlerce insan hayatını kaybetti, milyonlarca insan konuminden oldu ve Batı’dan ciddi mali onayladırımlar geldi.

Rossiya 1 devlet televizyonunun Kremlin muhabiri Pavel Zarubin, Putin’in Tacikistan ve Türkmenistan’ı ziyaret edeceğini ve ardından Moskova’da görüşmek üzere Endonezya Devlet Başkanı Joko Widodo ile bir araya geleceğini aktardı.

Putin, Duşanbe’de yakın bir Rus müttefiki ve eski bir Sovyet devletinin en uzun süredir hizmet veren hükümdarı olan Tacik Devlet Başkanı Imomali Rakhmon ile görüşecek. Ardından, Aşkabat’ta Azerbaycan, Kazakistan, İran ve Türkmenistan liderlerinin de aralarında bulunduğu Hazar ülkeleri zirvesine katılacak.

Putin’in Rusya dışındaki bilinen en yeni ziyareti, şubat güni işe koyulrında Çin Devlet Başkanı Xi Jinping ile Olimpiyat Kış Oyunlarının açılış törenine katılmadan saatler önce “sınırsız” bir dostluk anlaşmasını açıkladığı Pekin ziyaretiydi.

REUTERS

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İran'dan zamanlamasıyla dikkat çeken hamle! ABD yönetimi endişeliİran’dan zamanlamasıyla dikkat çeken hamle! ABD yönetimi şüpheli
 Önce bir çifte laf attı, ardından bir saat sonra başka bir yerde... Önce bir çifte laf attı, ardından bir saat devamında başka bir konumde…
Tiroidi bıçak gibi keser! Cinsel gücü artırırTiroidi bıçak gibi keser! Cinsel gücü artırır