Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sevgili çifte sokak ortasında silahlı settirı! Korku dolu anlar kamerada

Dehşete düşüren olay, Kağıthane 4. Levent’te geçtiğimiz aylarda saat 08.45 sıralarında meydana geldi. Sabah saatlerinde sokak içerisinde yürüyen Soner E. (37) ve sevgilisi Betül Ö. (29) yanlarından hızla geçen motosikletli settirganların silahlı settirısına uğradı. Neye uğradığını şaşıran Soner E. ve Betül Ö. zıplayarak kurşunlardan kurtulmaya çalışsa da başarılı olamadı. Soner E. iki bacağından da vurulurken, Betül Ö. ise sağ bacağından yaralanarak konume yığıldı.

DAHA ÖNCE DE MOTOSİKLETLİLERİN SALDIRISINA UĞRAMIŞ

İhbar üzerine olay konumine sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Sağlık ekiplerinin uyguladığı ilk müdahalenin ardından yaralılar Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi’ne kettirıldı. Çiftin hayati tehlikesinin olmadığı öğrenildi. Hastane polisine ifade veren Soner E.’nin daha önce de Sarıkonum’de motosikletlilerin silahlı settirısına uğradığı öğrenildi.

Olayla ilgili meseleşan bir güvenlik görevlisi, “Bir kadınla bir erkek sokakta yürürken motosiklet ile gelmiş ve bacaklarına ateş etmiş. Sonra da motosikletle kaçmış. Bacaklarından vurulmuşlar galiba ikisi de, ambulans gelmiş almış daha devamında” dedi.

POLİS SALDIRGANLARI YAKALADI

Settirının olduğu bölgede çalışma yapan polis ekipleri, sokak içerisinde bulunan işkonumlerinin güvenlik kameralarını tek tek inceledi. Yapılan çalışmalar sırasında kimlik bilgilerine ulaşılan settirganlar ekipler tarafından kısa sürede yakalandı. Yaşanan silahlı settirı anı ise güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde, iki kişinin yolda yürüdüğü sırada motosikletle yanlarından geçen şahısların ateş edip kaçtığı görülüyor.

İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
Düğünden sonra 200 kişi hastanelik olmuştu! Dikkat çeken gelişmeDüğünden devamında 200 kişi hastanelik olmuştu! Dikkat çeken gelişme
Görenleri meraklandırdı! Sosyal medyanın konuştuğu fotoğrafGörenleri meraklandırdı! Sosyal medyanın meseleştuğu fotoğraf
Melih Gökçek'ten canlı yayında sert sözler: "Benim partimden olması masum olduğu anlamına gelmez"Melih Gökçek’ten canlı ygüninda sert duyurular: “Benim partimden olması masum olduğu anlamına gelmez”