Sıfırdan Borsa

Sıfırdan Borsa ve Kripto Para Haberleri
Sevgilisinin üzerine asit dökmüştü! Korkunç olayda 38 gün devamında kahreden havadis

Korkunç olay, Denizli Pamukkale’de meydana gelmişti. Kıskançlık krizine giren bir kişi, kettiğı otelin lobisine inerek emanet bıraktığı poşetten çıkardığı asiti Özbekistan uyruklu sevgilisi Sojida Kalandarova’nın üzerine dökmüştü. Settirganın gözünü kaybettiği olayda Kalandarova, 38 gün devamında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

AW665654_01 (1)

ASİTİ SEVGİLİSİNİN ÜZERİNE DÖKTÜ

Olay, 9 Mzamanıs 2022 güninde Pamukkale ilçesine bağlı Karahzamanıt Mahallesi’ndeki bir otelde meydana geldi.2005 yılında kzamanınvalidesini öldürdüğü iddiasıyla tutuklanıp cezaevinde yatan Özgür G. (44), 7 gün en yeniu tatili için İstanbul’dan gelen Özbekistan uyruklu sevgilisi Sojida Kalandarova (27) ve onun Kırgızistan uyruklu arkadaşı Sarvinoz K. (23) ile birlikte otele gitti. İkili arasında kıskançlık ve aldatma iddiası yüzünden tartışma belirlendi. Sojida Kalandarova’nın telefonunu kontrol etmek isteyen Özgür G., olumsuz cevap alınca çılgına döndü. Yaşanan arbede sırasında yüzünden tırmalanan Özgür Günden, öfkeyle lobiye inip emanet bıraktığı poşeti alarak odaya geri döndü. Özgür G., poşetten çıkardığı kutunun kapağını açarak içerisindeki asidi korkudan birbirlerine sarılan Sojida Kalandarova ve Sarvinoz K.’nın üzerine savurdu. Yaralanan her iki kadının çığlıklar atarak yardım istediği settirıda, özü yüzüne de asit gelen Özgür G. ise sağ gözünü kaybetti.

AW665654_02

SAKLANDIĞI EVDE YAKALANDI

Olzamanın ardından kaçarak otelden uzaklaşan Özgür G.’nin peşine düşen İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı jandarmanın dedektifleri olan Jandarma Suç Araştırma Timi (JASAT) ve Pamukkale İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, şüphelinin izini adım adım takip etti. Şüphelinin yurt dışına kaçmaya hazırlandığını tespit edilen JASAT, Özgür G.’yi Aydın’ın Nazilli ilçesinde yaşayan akrabalarına ait metruk evde saklandığını belirledi. Gizlendiği adreste yakalanan settirgan, Denizli’ye getirilerek adliyeye sevk edildi. Pişman olduğunu ifade ederek “Asit dökmedim. Sadece porçöz attım” diyen Özgür G., ‘Kasten adam öldürmeye teşebbüs’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

38 GÜN SONRA KAHREDEN HABER

Yaşanan asitli settirıda yaralanan Sojida Kalandarova ve Sarvinoz K., sağlık görevlilerinin ilk müdahalesinin ardından Denizli Devlet Hastanesi’ne getirildi. Sarvinoz K., tedavisinin ardından taburcu edilirken; settirganın asıl hedefi olan ve vücudunun büyük bir bölümünde 3.’cü derece yanıklar oluşan Sojida Kalandarova, İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Doktorların hayatta tutabilmek için büyük mücadele verdiği genç kadın, olzamanın ardından 38 gün devamında tedavisinin devam ettiği yoğun bakım ünitesinde hayatını kaybetti.

Kaynak: İHA

ANASAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYINIZ
İstanbul için turuncu, Ankara için sarı alarm! Meteoroloji uyardı, çok kuvvetli olacakİstanbul için turuncu, Ankara için sarı alarm! Meteoroloji dikkat, çok etkilili olacak
Banyoda hayatının şokunu yaşadı!Banyoda hayatının şokunu yaşadı!
Dünya bu haberi konuşuyor! Abe suikastının nedeni belli olduDünya bu havadisi meseleşuyor! Abe suikastının nedeni belli oldu